“2 ay içerisinde Ülkü Ocağı’nı açacağız”

10
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar’da atağa geçti
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık; “İlçemizde Ülkü Ocağı açılması için gelen talepler üzerine çalışmalarımızı başlattık” dedi.
HABER MERKEZİ
Önümüzdeki yıl yapılacak olan Yerel Seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanlığı çalışmalarını hızlandırdı.
MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık gelen talepler üzerine ilçede Ülkü Ocağı açmak için çalışmalar başlattıklarını belirterek şunları kaydetti:
“İlçemiz gençleri ile Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim görmekte olan öğrencilerin yoğun istekleri üzerine ilçemizde Ülkü Ocağı açılması için çalışmalarımızı başlattık. Açtığımız Ülkü Ocağı ile önümüzdeki yıl içerisinde yapılacak olan Yerel Seçimler’de ilçemizde daha aktif ve daha güçlü bir rol üstleneceğimize inanıyorum. Gelen taleplere sessiz kalamayarak başlattığımız çalışmalarımız kapsamında 2 ay içerisinde ilçemizde Ülkü Ocağı’nı faaliyete geçirmeyi planlıyoruz.
Tüm vatanını, milletini ve bayrağını sevenleri Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocağı çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.” (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here