18 yıldır Şeker tadında hizmet

27
Kırklareli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fuat Şeker 18 yıldır Kırklareli şoför ve esnafına hizmet veriyor. Fuat Şeker’in Kırklareli Esnaf ve Şoförlerine hizmeti 1996 yılında Nurettin Nişikli’nin Şoförler Odası Başkanlığında Başkan Vekilliği ile başlamış.
HABER MERKEZİ
 Merhum Şaban Bahçıvanoğlu’nun Esnaf Odaları Başkanlığı’nda,  Bahçıvanoğlu’nun Başkan Yardımcılığını yapmış. 1996-1999 yılları arasında Türkiye Esnaf Sanatkarları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Şeker, 2002 yılında Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına seçilmiş ve halen görevi başında oda üyelerine hizmet veriyor. 
Görüştüğümüz oda üyeleri Başkan Fuat Şeker’i sevdiklerini ve taktir ettiklerini belirterek şu açıklamada bulundular;
“Başkanımız 18 yıldır Odamızın başında, bu da üyelerin aldığı hizmetten duyduğu memnuniyetin ifadesidir.  Üyelerimizin iyi gününde, kötü günün de hep yanında oldu.  Her türlü sıkıntımızı çözmek için gece gündüz demeden çalıştı. Yönetim tarzı olarak tabiri caiz ise bizlere şeker tadında hizmetler verdi, vermeye de devam ediyor” diyerek Kırklareli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Fuat Şeker’den duydukları memnuniyeti samimi niyetle ifade ettiler 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.