“173. Kuruluş Yıldönümümüzü gururla kutluyoruz”

13
Posta Telefon Teşkilatı (PTT) A.Ş. 173. Kuruluş Yıldönümü’nü kutladı. Kırklareli PTT Başmüdürlüğü tarafından düzenlenen kutlama programı kapsamında 23 Ekim 2013 Çarşamba günü……
HABER MERKEZİ
Posta Telefon Teşkilatı (PTT) A.Ş. 173. Kuruluş Yıldönümü’nü kutladı. Kırklareli PTT Başmüdürlüğü tarafından düzenlenen kutlama programı kapsamında 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 09.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk koyması ile başladı. Kırklareli PTT Başmüdür Vekili Bülent Alagöz ve kurum çalışanları tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Ardından Kırklareli Valisi Mustafa Yaman makamında ziyaret edilerek günün anlam ve önemi ile ilgili bilgiler aktarıldı.
Makamında basın mensuplarına açıklamada bulunan Kırklareli PTT Başmüdür Vekili Bülent Alagöz şunları kaydetti:
“İlk Posta Teşkilatı, halkın posta ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulmuştur. 23 Ekim 2013 tarihinde 173. Kuruluş Yıldönümünü kutlayacak olan PTT A.Ş., gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kendini yenileyerek, çağı yakalamanın ve halkımıza en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kırklareli PTT Başmüdür Vekili olarak şahsım ve her kademede hizmet veren personelimin amacı; Güzel Vatanımıza, Yüce Milletimize ve Şirin Kırklareli"mize hizmet alanlarımızı genişleterek en kaliteli hizmeti sunmak olacaktır. Bu vesileyle, üstün vazife anlayışı içerisinde çalışan personelimize, bu günlere gelmemizi sağlayan ve Kuruluşumuzda emeği geçmiş değerli emekli mensuplarımıza teşekkürlerimi iletir, daha nice Kuruluş Yıldönümlerini huzur içerisinde kutlamamız temennisiyle sağlık ve mutluluklar diler, saygılar sunarım.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here