10 yaşındaki Halil İbrahim Aktaş’ın cansız bedeni bulundu

16
* Okula gitmek üzere evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki Halil İbrahim Yılmaz’ın maalesef cansız bedeni bulundu.

 

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi’nde ailesiyle birlikte oturan 10 yaşındaki Halil İbrahim Aktaş 14 Mart 2014 Cuma günü eğitim gördüğü Atatürk Ortaokulu’ndan çıktıktan sonra bir daha evine dönmemiş bunun üzerine de 3 günden beridir geniş kapsamlı araştırmalar başlatılmıştı.
Anne Mürvet Aktaş ve Kırklareli Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü olan baba Yılmaz Aktaş eve gelmeyen çocukları için polis merkezine kayıp başvurusunda bulunarak dünde ATV’de Müge Anlı’nın sunduğu programa katılarak çocuklarını araşmışlardı.
Halil İbrahim Aktaş ile ilgili kötü haber 17 Mart 2014 Pazartesi günü saat 16.30 sıralarında geldi. 10 yaşındaki minik yavrunun cansız bedeni Kırklareli merkez ilçe Karahıdır Mahallesi ile Şehir Mezarlığı arasındaki tarlalık alanda bir çalı dibinde bulundu.
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan yoğun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda alınan ipuçları kapsamında olay aydınlığa kavuşurken, olayla ilgili bir kişinin ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında olduğu öğrenildi.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak hunharca ve canice gerçekleştirilen olay sonucunda hayatını kaybeden minik yavrumuz Halil İbrahim Aktaş’a Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine, akrabalarına, yakınlarına ve arkadaşlarına başsağlığı dileriz. (Savaş Eskici) 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here