Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri 2. kez yapıldı

9
Futbol Antrenörleri’nin görevlerini devam ettirmeleri için 2 yılda bir yapılan “Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri” Kırklareli’de 2. kez yapıldı.
HABER MERKEZİ
Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kırklareli Şubesi tarafından, 2. Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri yapıldı.
Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Merkezi’nde 18 Haziran 2012 Pazartesi günü saat 09.00’da başlayan seminer aynı gün saat 17.30’a kadar sürdü.
70 Antrenör’ün katılımı ile yapılan seminerde Antrenör Sabri Doğrugiden ve Polat Çağlayan tarafından, Spor Kanunları’nda yapılan değişiklikler ve yenilikle hakkında bilgilendirme yapıldı.
Seminer öncesinde konuşma yapan TÜFAD Kırklareli Şube Başkanı Baki Koçer;
“Türkiye Futbol Federasyonu ve TÜFAD’ın ortaklaşa düzenlediği Zorunlu Bölgesel Gelişim Semineri sonrasında seminere katılan bütün meslektaşlarım 2 yıl süreyle çalışmaya hak kazanacaklar. Bizlerde bu doğrultuda TFF tarafından görevlendirilen Eğitim Sorumlusu Ersan Ogan tarafından bilgilendirildik. Önümüzdeki yıllarda eksiklerimizi tamamlayıp gençlerimizi en iyi şekilde bilgilendirmek için bu gibi seminerlerle katkı sağlamak istiyoruz” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here