Zortul Medya “Ulusal”da

4
* Trakya Bölgesi’nde kısa zamanda güçlü bir medya grubu haline gelen Zortul Medya Yayın Grubu, Ulusal Habercilik’te de iddialı hale geliyor. www.zortulhaber.com adlı İnternet Haber Portalı yayınlarına başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi ile Gözde FM Radyosu, Babaeski İlçesi’nde Babaeski Gündem Gazetesi ile Babaeski Söz Gazetesi ve Pınarhisar İlçesi’nde Pınarhisar Gazetesi’ni bünyesinde bulunduran Zortul Medya Grubu, İnternet Haberciliği’ne de el attı. www.zortulhaber.com Haber Portalı ile Ulusal Haber Yayıncılığı’na başlayan Zortul Medya Grubu, Medya Alanı’ndaki yatırımlarını arttırarak sürdürüyor.
* “İnternet Medyası ile büyük kitlelere ulaşıyoruz”
Zortul Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül; “Zortul Medya Grubu olarak kısa bir zamanda önemli bir mesafe kat ettik. Yayın Grubumuza son olarak eklediğimiz www.zortulhaber.com Haber Portalı ile Ulusal Habercilik Alanı’nda da iddialıyız. Ulusal haberlerimizin yanı sıra aynı portal içerisinde yayın grubumuza dahil olan 4 tane gazete ve radyomuzun da internet sitelerinin linkleri bu portal içerisinde yer alacak. Ulusal Haber Portalımızın kadrosunda, sahalarında iddialı olan habercilerimiz yer alacak. Test yayınlarını sürdürmekte olan www.zortulhaber.com Haber Portalımız daha şimdiden önemli bir kitleye ulaşmaya başladı” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here