“Zorlu bir deplasmana gidiyoruz”

12
TFF Spor Toto 2. Lig’te mücadele eden Kırklarelispor, Tokatspor ile deplasmanda mücadele edecek.
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem, takımda moraller bozulmadan çalışmaların devam ettiğini söyledi. Kızılcahamamspor A.Ş. ile yapılan karşılaşmada 2-2 berabere kaldıklarını hatırlatan Erdem, ligde puan kayıplarının mutlaka olacağını ancak alınan her puanın değerli olduğunu ifade etti.
10 Şubat 2013 Pazar günü Tokatspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Kırklarelispor’un zorlu bir deplasmana gittiğini belirten Erdem;
“Kazanmak istiyorduk kazanamadık. Yolumuza devam ediyoruz. Lig içerisinde puan kayıpları olacak. Ancak ligde her alınan puan değerlidir. Belki aldığımız 1 puanın bile ileride bize çok büyük faydaları olacak. Moralimizi bozmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Ligin boyuda yavaş yavaş kısalıyor. Lig içerisinde dikkat daha da yükseliyor. Bizde bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağız. 
Zorlu bir deplasmana gidiyoruz. Tokatspor aldığı sonuçlar itibariyle zirveye uğrayan bir ekip. Çok güzel bir zorlu ve kaliteli bir müsabaka bizi bekliyor. İyi bir takım olduğumuzu bütün deplasmanlarda gösterdik. Tokatspor’da da iyi bir takım olduğumuzu göstermek istiyoruz. 
Ligin zirvesinde yer almak istiyorsak puanla dönmek zorundayız. 
Şimdiye kadar aldığımız puan ve oynadığımız futbol itibariyle saygı gören bir takımdık bundan sonra da lig sonuna kadar saygı görmek istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here