Ziya Gökalp İlköğretim’den “Resim ve Teknoloji Sergisi”

10
* Kırklareli Merkez İlçe’de eğitim- öğretim veren Ziya Gökalp İlköğretim okulu Öğrencileri Kırklareli Gar Binası’nda Resim Sergisi açtı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Merkez İlçe’de eğitim- öğretim veren Ziya Gökalp İlköğretim okulu Öğrencileri Kırklareli Gar Binası’nda 31 Mayıs 2012 Perşembe günü saat 10.00’da Resim ve Teknoloji Tasarım Sergisi açtı. Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Gülseren Demir ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni Rengin Kurtulan gözetiminde  4., 5., 6., 7. ve 8. Sınıf öğrencilerinin 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Resim dersi ve Teknoloji tasarım derslerinde yapmış oldukları ürünler sergilendi. 
Sergi açılışını Kırklareli İl Milli Eğitim Şube Müdürü Beyhan Turfa gerçekleştirdi. Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan Ziya Gökalp Okul Müdürü Savaş Türkoğlu öğrencilerin 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Resim ve Teknoloji Tasarım Dersleri’nde yapmış oldukları eserlerini Kırklareli halkı ve diğer öğrencilerle paylaştıklarını, bu tarz etkinliklere okul yönetimi olarak  çok değer verdiklerini ve önümüzdeki yıllarda bu tarz etkinliklere daha ağırlık vereceklerini söyledi.
Çeşit çeşit resimler, üç boyutlu maketler ve bir çok teknoloji tasarım eserinin bulunduğu sergi bugün saat 17.00’a kadar açık kalacak. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here