Ziya Gökalp İlköğretim Okulu’na üç boyutlu Atatürk Köşesi

16
Kırklareli Ziya Gökalp İlköğretim Okulu’na Okul Aile Birliği Başkanı Gülçin Sağlamcı, Üyeleri Dilek Altıntaş, Fatma Gündüz, Aycan Elmas ve Demirtaş Mahalle Muhtarı Serdar Kocabalta’nın katkılarıyla üç boyutlu Atatürk köşesi kazandırıldı.

HABER MERKEZİ
 Okul Aile Birliği’nin yapmış olduğu kermes gelirleriyle ve Muhtar Serdar Kocabalta’nın destekleriyle yapılan Üç Boyutlu Atatürk Köşesi Kırklareli’nde bir ilke de öncülük etti. Köşede ayrıca Kurtuluş Savaşı görüntüleri yer alıyor.
Yardımlarından dolayı Okul Aile Birliğine ve Demirtaş Mahalle Muhtarı Serdar Kocabalta’ya teşekkürlerini sunan Okul Müdürü Savaş Türkoğlu Okula laboratuar yapılacağının da müjdesini verdi. Laboratuar ihalesi’nin yapıldığı ve en kısa zamanda da faaliyete geçeceğini bildirdi. Okul Aile Birliği Başkanı ve üyeleri de yapılan çalışmaları hakkında şunları kaydettiler:
“Eğitime destek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Çocuklarımızın kaliteli bir ortamda çalışması için emek veriyoruz. Çıkmış olduğumuz bu yolda imkânı olan herkesten destek bekliyoruz. Bizler her zaman çalışmalarımızın sürekliliği için uğraşacağız”  (da)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here