Ziraat Mühendisleri Odası’ndan Meslek İçi Eğitim

6
TMMOB  Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilcisi Dr. Erol Özkan, Oda Üyeleri’ne yönelik olarak “Bitkisel ve Hayvansal Üretimde Organik Yetiştiricilik” konusunda Meslek İçi Eğitim verileceğini bildirdi.
HABER MERKEZİ
Eğitimlerin 23-24 Haziran 2012 tarihlerinde Kırklareli merkez ilçe Coştur İşhanı’ndaki  Eğitim-Sen Seminer Salonu’nda saat 09.30’da başlayacağını belirten Dr. Erol Özkan şunları kaydetti: 
“Kırklareli İl Temsilciliğimiz tarafından 23-24 Haziran 2012 tarihlerinde düzenlenecek meslek içi eğitimler, "Bitkisel ve Hayvansal Üretimde Organik Yetiştiricilik" alanlarında olmak üzere, birbirine yakın ve birbirini tamamlayıcı iki ayrı alanda olacaktır.
 Eğitime başta belgelerini vize ettirmeleri gereken Tarımsal Danışmanlık Belgesi’ne sahip üyelerimizin katılımı amaçlanmıştır. Ancak bu üyelerimizin yanı sıra, diğer meslektaşlarımız ve tarım kesimindeki tüm meslek alanlarından bu konulardaki bilgisini artırmak veya geliştirmek isteyenler katılabilecektir. 
2 ayrı gündeki eğitimler birbirini tamamlayıcı olmakla birlikte, birbirinden bağımsız olacak ve her iki alan için ayrı olmak üzere Katılım Sertifikası verilecektir. Eğitimler alanlarında uzmanlık veya eğitim sertifikaları olan; Ziraat mühendisi Gökhan Sezer, Ziraat Yüksek Mühendisi İlker Kurşun ve Veteriner Hekim Şerafettin Uçar tarafından verilecek.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here