Ziraat Mühendisleri Odası’ndan Başkan Ali Dermenci’ye ziyaret

6
Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilcisi Dr. Erol Özkan, İl Temsilci Yardımcısı Selçuk Tanta, Yönetim Kurulu Üyesi İpek Doğan, Sayman Barış Aşkın Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ali Dermenci’yi  07 Aralık 2011 Çarşamba günü makamında ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ 
Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu’nun 2. Başkanı Ali Dönmez ve Muhasip Üyesi İlhan Okumuş’un da hazır bulunduğu ziyarette, ZMO İl Temsilcisi Erol Özkan kendi ve yönetim kurulunun adına, tüm içtenliği ile Başkan Ali Dermenci’nin üstlendiği bu önemli görevden dolayı kendisini tebrik ederek, çalışma hayatında çok başarılı olmasını temenni ettiğini belirtti.
Başkan Ali Dermenci; bu anlamlı ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunarak, Birlik adına her zaman şeffaf, özverili olarak çok çalışacağını belirterek, üyelerin isteklerinin öncelikli olduğunu ve tüm eksikliklerin, sorunların en kısa zamanda giderileceğini söyledi. Ayrıca hafta sonu gerçekleşecek olan ZMO İl Temsilciliği Genel Kurulu’nda Erol Özkan ve Yönetim Kurulu’na başarılar diledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.