Ziraat Mühendisleri Odası Erol Özkan ile yola devam edecek

10
Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilciliği’nin Genel Kurul Toplantısı 13 Aralık 2009 Pazar günü saat 11.30’da Kırklareli TMMOB Lokali’nde gerçekleştirildi.


HABER MERKEZİ
Ziraat Mühendisleri Odası Kırklareli İl Temsilciliği’nin Genel Kurul Toplantısı 13 Aralık 2009 Pazar günü saat 11.30’da Kırklareli TMMOB Lokali’nde gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul’da İl temsilciliği için Dr. Erol Özkan ile Mehmet Haras aday oldular.
Yapılan konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimlerde 143 üye oy kullandı. Kullanılan oylardan Dr. Erol Özkan 77, Mehmet Haras ise 66 oy aldı.
Özkan seçimler sonrası yaptığı açıklamada önemli olanın Ziraat Mühendisleri’nin hak ettikleri seviyeye gelmesi için çalışacaklarını söyledi. Özkan yönetimde görev alan kişilerle başarılı şeyler yapacaklarını önemli olanın kazanıp veya kaybetmek olmadığını, bir çatı altında toplanmanın ve faydalı işler yapılması gerektiğini ifade etti.
Özkan’ın Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu: ‘Selçuk Tanta, Buse İpek Doğan, Serdem Saygın, Barış Aşkın. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here