Zipak; “İğneada 31 Mart sabahı MHP’li Belediye ile buluşacak”

7
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İğneada Belediye Başkan adayı Mahmut Zipak, Belediye Başkanlığı Seçimleri’ni kazanacaklarını iddia ederek; “İğneada 31 Mart sabahı MHP’li Belediyecilikle buluşacaktır” dedi.


HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İğneada Belediye Başkan adayı Mahmut Zipak, Belediye Başkanlığı Seçimleri’ni kazanacaklarını iddia ederek; “İğneada 31 Mart sabahı MHP’li Belediyecilikle buluşacaktır” dedi.
CHP, AKP ve DP’den partisine hergün onlarca katılımın olduğunu belirten Zipak konu ile ilgili şunları söyledi;
“Belediye Başkanı Tahir Işık’ın Belediye Meclis Üyeleri Gürsel Açıkgöz ve İsmail Varol şu anda Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi olarak seçime hazırlanıyorlar. AKP eski Belediye Meclis Üyesi A. Rıza Gümüş’te partimize katılarak Belediye Meclis Üyesi listemizde yerini aldı. Partimize CHP, AKP ve DP’den katılımlar devam ediyor. Her gün onlarca kişi MHP’ye gelerek kayıt yaptırıyor ve seçim çalışmalarımıza katılıyorlar.
İğneada halkı iki dönemdir yetki verdiği Tahir Işık’tan artık ümidi kesti. İğneada 10 yıl önce bıraktığımız İğneada. Yatırım noktasında Beldemize bir çivi çakılmadı. İğneada’nın son 10 yılı boşa geçti. Allah’ın izniyle biz boşa geçen bu 10 yılı, 5 yılda telafi edeceğiz. İğneada’nın artık 1 dakika kaybedecek zamanı yoktur.
Partimize katılan vatandaşlarımız ve İğneada’lı hemşerilerimiz; “Tahir Işık’ı da, ondan öncekileri de biz seçtik ama hiçbir şey yapmadılar.  İğneada bu güne kadar gelişip bir turizm kenti olması gerekirken, hala köy görüntüsündedir. İnekler tatil yapan vatandaşlarla birlikte sahilde güneşlenmektedir. Artık yeter. Biz Tahir Işık’a son 10 yılda yeterince fırsat verdik.  Onları seçen biz, bu seçimde MHP’nin genç ve dinamik adayı ile Belediyecilikde tecrübeli ekibini seçeceğiz” diyorlar.
Halkımız bizi seçer, bu yetkiyi bize verirse, bizde onların bu güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden çalışacak ve İğneada’nın kaybettiği günleri önce Allah’ın izni, sonra İğneadalı hemşerilerimizin desteği ile geri döndüreceğiz.  İğneada’yı bir Turizm Cenneti haline getireceğiz. En önemlisi adil, şeffaf, hesap veren, halkının görüş ve düşüncelerine bakmaksızın ayırımsız bir şekilde hizmeti eşit olarak paylaştıran bir yönetim ortaya koyacağız. Bunun için buradan değerli İğneada halkına söz veriyorum” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here