Zeynep Türkeş ve DJ Bülent sahne aldı, Ege & Efe’nin sünnet düğünü hafızalarda kazındı

29
Üçel Madencilik & Görkem İnşaat İşletme Sahibi, Babaeski’nin sevilen esnaflarından Zafer Cihangir ve eşi Necmiye Cihangir’in yakışıklı oğulları Ege ve Efe…
HABER MERKEZİ
Üçel Madencilik & Görkem İnşaat İşletme Sahibi, Babaeski’nin sevilen esnaflarından Zafer Cihangir ve eşi Necmiye Cihangir’in yakışıklı oğulları Ege ve Efe, 13 Eylül 2014 Cumartesi günü akşamı Tansa Ayvaaltı Kır Lokantası’nda gerçekleşen sünnet şöleni ile erkekliğe ilk adımlarını attılar.
13 Eylül 2014 Cumartesi günü akşamı Tansa Ayvaaltı Kır Lokantası’nda gerçekleşen sünnet şölenine Sönmezocak ve Cihangir Aileleri’nin yanı sıra yoğun katılım gerçekleşti.
Ege ve Efe’nin Tansa Ayvaaltı Kır Lokantasında gerçekleşen sünnet şöleni, sünnet annesi ve sünnet babasının yakışıklı oğullarıyla konukların alkışları eşliğinde salona girişiyle başladı.
Zafer Cihangir ve eşi Necmiye Cihangir sünnet şöleninin açılışında ilk danslarını, havai fişek sunumu ile gerçekleştirdiler. Havai fişek gösteriminin ardından Cihangir ailesi pasta kesimine geçti.
Cihangir ailesi yakışıklı oğullarının sünnet düğünü pastalarını, konuklarının alkışları eşliğinde kestiler.
Tansa Ayvaaltı Kır Lokantası profesyonel ekibi kesilen pastayı en kısa sürede, en yüksek lezzette ve güler yüzleriyle konuklara sundular.
Ege ve Efe’nin Tansa Ayvaaltı Kır Lokantası’nda gerçekleşen sünnet şöleninde pasta kesiminden sonra sürprizler gelmeye başladı. Türkiye’nin ünlü DJ’lerinden, DJ Bülent Tansa Ayvaaltı Kır Lokantası’nda gerçekleşen sünnet düğününde anons edilerek alkışlar eşliğinde sahneye çıktı.  Yüksek enerjili performansı ile beğeni toplayan DJ Bülent, düğündeki konukları yaptığı müzikle coşturdu. Düğündeki gençler DJ Bülent’le fotoğraf çekilebilmek için adeta yarıştılar. 
* Zeynep Türkeş’ten mini konser
Ege ve Efe’nin Tansa Ayvaaltı Kır Lokantasında gerçekleşen sünnet şöleninde sürprizler devam etti. DJ Bülent’in muhteşem performanslı sahnesinin ardından, yüksek alkışlar eşliğinde sahneye Türkiye’de farklı ses tonu ve canlılığıyla tarihe imza atmış isimlerinden biri olan ses sanatçısı Zeynep Türkeş sahne aldı. Sanatçı Zeynep Türkeş, ilk şarkısının sonunda Cihangir ailesine geçmiş olsun dileklerini iletirken, Ege ile Efe’nin Allah damatlıklarını göstersin dedi. Zeynep Türkeş slow şarkılarının ardından “kendisinin de Trakyalı olduğunu” hatta babasının Muratlılı olduğunu söyledi. Zeynep Türkeş Trakyalı hemşehrilerini söylediği Trakya türküleri ve oyun havaları ile de bir başka coşturdu. Zeynep Türkeş söylediği harika eserlerden sonra alkışlar eşliğinde programına son verdi.
Düğün Zeynep Türkeş’in adeta mini konserinden sonra Yerel müzisyenlerin çaldığı ince çalgı ve davul eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.
Cankurt Medya Grup çalışanları olarak bizlerde Ege & Efe’ye geçmiş olsun diler, evlenme düğünlerinde de bir arda olarak haberlerini yapmayı ümit ederiz. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here