Zengin; “Bizim iktidarımızda Türkiye daha iyiye gidecek”

43
* Cumhuriyet Halk Partisinde (CHP) her hafta geleneksel olarak yapılan Çarşamba Toplantısı’nda bu hafta yoğun bir katılım vardı. Parti binasında 04 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 12.30’da gerçekleştirilen toplantıda, Özgür Kaya CHP’den Kırklareli Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı 
HABER MERKEZİ 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) geleneksel Çarşamba Toplantısı 04 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 12.30’da da İl Binası’nda yapıldı. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği toplantıya; CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer katıldı. Toplantı, Özgür Kaya CHP’den Kırklareli Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklamasıyla başladı. 
* “Geçtiğimiz haftayı çok yoğun geçirdik”
Özgür Kaya Aday Adaylığı’nı açıklamasının ardından CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin 1 hafta içerisinde yapılan faaliyetleri partililere aktardı. Geçimiz haftayı çok yoğun geçirdiklerini söyleyen Zengin, birçok misafiri Kırklareli’de ağırladıklarını söyleyerek şunları kaydetti;
“Genel Merkez tarafından görevlendiren İstanbul Milletvekilimiz ve aynı zamanda Parti Meclis Üyemiz Kadir Gökmen Öğüt ilimizi ziyaret etti. İl Örgütümüzü, Ziraat Odası’nı, TMMO, Ticaret Odası, Esnaf Odaları Biriliği ve Eğitim-Sen’e ziyarette bulundu. 2015 Genel Seçimlerİ için yapılması için bazı paylaşımlarda bulundu. Daha Milletvekilimiz Kadir Gökmen Öğüt, İl Örgütü, Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Partilerimizle birlikte İl binamızda bir basın toplantısı yaptık. Vekilimiz Öğüt, 2015 Genel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Bildirisi’nde olabilecek bazı konuları sıraladı. Bu Seçim Bildirisi’ni anlatabilirsek bize çok faydalı olacak. Sayın Öğüt burada yapığı basın açıklamasına iktidara geldiğimizde Mazot’un 2 Lira olacağını, tüm emekli maaşlarına %100 Zam yapılacağını parti bildirisinde yer alacak.” 
Zengin konuşmasını sonunda geçtiğimiz hafta Cuma günü yapılan Birlik ve Beraberlik Gecesi’nin çok güzel geçtiğini belirtti. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak yaklaşık 2 saat sürdü. (Kadir sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here