Zeki Akın milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı

17
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski ilçe başkanlarından Zeki Akın, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

 

VAHİT İŞBAŞARAN
İlçe Başkanı Zevcan Açar’ın başkanlığında yapılan haftalık toplantıda Zeki Akın ilk sözü alarak milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. Akın yaptığı konuşmada siyasi yaşamını anlatarak katılımcıları bilgilendirdi. Akın "Partimin bir neferi olarak çeşitli kademelerinde görev yaptım.2009 yılında yapılan yerel seçimleri sırasında ilçe başkanıydım.Yerel seçimlerin farklı bir şekilde kazanılmasında büyük katkılarım olmuştur.Şimdi milletvekili aday adayı oldum.tüm partililerimin aday adaylığım konusunda desteklerini bekliyorum" dedi.
Toplantıda söz alan Fikret Akalgan’da, seçimler öncesi istenen üye aidatlarının ödenmesi konusuna değindi. Akalgan, üye aidatlarının seçimlerden sonra ödenmesi önerisinde bulundu.
Kırklareli eski Belediye başkanı Kadir Gökçe’de yaptığı konuşmada Kırklareli’nde ön seçim yapılmasını ve ön seçiminde üyeler bazında yapılmasını dile getirdi. Gökçe l987 yılında Kırklareli’nde ilk kez üye bazında ön seçim yapıldığını ve bu tarihteki seçimde 3-0’ı CHP’nin 72 oyla kaybettiğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here