Zahteroğulları; “Sosyal dönüşüm programını uyguluyoruz”

8
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Zahteroğulları 24 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 18.30’da Kırklareli Valiliği’ni ziyarette bulundu. Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ve eşi …..

HABER MERKEZİ
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Zahteroğulları 24 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 18.30’da Kırklareli Valiliği’ni ziyarette bulundu. Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ve eşi Gülseren Yaman misafirleri kapı’da karşıladı.
Tekirdağ ziyaretinin ardından Kırklareli’ye uğrayan Zahteroğulları Kırklareli Valiliği’nde yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Yeni bir bakanlığız ve bunun için bakanlık olarak tüm vilayetlerimizi gezip öneri ve görüşleri alıp değerlendiriyoruz. Çünkü sahaya inmeden sahalardaki durumu görmeden hiçbir şeyi değerlendirmesini yapamayız. Ancak bu şekilde olduğu takdirde hem kendimizin eksiklerini hem de olumsuzlukları ortadan kaldırma şansımız daha fazla olur. Yapılan planlamaların yanı sıra uygulamaları yerinde görmek ve tespit etmenin önemli olduğunu belirten Zahteroğulları, Aile ve Bakanımız Fatma Şahin ve tüm ekibi ile birlikte illerde çeşitli incelemelerde bulunuyoruz. Gelecek yılın yatırım planlarını şimdiden yapmaya başladık ve bu çerçevede İllerde Valilerimiz ve il Müdürlüklerimiz vasıtası ile değerlendirme yapıyoruz. İşin özeti aslın da sosyal hizmet ve yardımlarda Sosyal Dönüşüm Programı’nı uygulamak” dedi.
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ise; “Sayın müsteşarımızın bizleri ziyaret etmesi onurlandırdı. Buradaki ziyaretlerde müsteşarımızı ilimizde duruma ilişkin birebir anlatma fırsatımız olacak. Kendisi ve kurumu ile diğer zamanlarda da sürekli olarak bilgi alışverişinde bulunuyoruz” dedi. (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here