Zabıta denetliyor

12
 Kırklareli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kent merkezinde faaliyet gösteren market ve bakkallara yönelik denetim gerçekleştirdi. 
HABER MERKEZİ
 Kırklareli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kent merkezinde faaliyet gösteren market ve bakkallara yönelik denetim gerçekleştirdi. 
* “Halk sağlığına önem veriyoruz”
 Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, halk sağlığına büyük önem verildiğini ve son kullanma tarihi geçmiş ürünler üzerinde hassasiyetle durarak denetimlerin gerçekleştirildiğini söyledi. 
 Başkan Kesimoğlu; “Market ve bakkallara yönelik rutin denetimler gerçekleştirildi. Yapılan denetimlerde işyeri açma ruhsatları kontrol edildi. Terazi ve bandrol kontrolleri gerçekleştirildi. Yapılan kontrollerde son kullanma tarihi geçmiş ürünler olup olmadığı ekipler tarafından araştırıldı” diye konuştu.
* “İncelemelerin ardından gerekli yasal işlem yapılır”
 Vatandaşlardan karşılaştıkları olumsuzlukları Belediye Zabıta Müdürlüğüne iletmelerini isteyen Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Vatandaşlarımızın dikkatli olup, gerekli şikâyetleri Zabıta Müdürlüğümüze yapmalarını istiyorum. Yapılan şikayetler anında değerlendirip gerekli denetimler gerçekleştirilecektir. Şikayet konusu olan ilgili firmalar hakkında da gerekli incelemeler yapıldıktan sonra eksiklikler tespit edilmesi durumunda yasal işlemler mutlaka yapılacaktır” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.