Yusuf Güney Evrensekiz’e geliyor

25
Haziran ayının ilk Cuma ve Cumartesi gecesi yapılacak olan Evrensekiz Şenlikleri çerçevesinde bu yıl ünlü sanatçı Yusuf Güney, Trakyalı sevenleriyle buluşacak. Belediye Başkanı Halil Abanoz, Yusuf Güney in dışında başka sanatçıların da geleceğini ancak programın daha tam olarak netleşmediğini söyledi.

 


* HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi Belediye Başkanı Halil Abanoz, bölge halkına özel müjdeler verdi. Bu yıl Haziran ayının ilk Cuma ve Cumartesi gecesi Evrensekiz ve bölge halkının müziğe ve eğlenceye doyacağını belirten Abanoz;
“Program tam olarak netleşmemekle birlikte, Yusuf Güney in geleceğini şimdiden söyleyebiliyorum. Halkımızın büyük çoğunluğu, Yusuf Güney’in gelmesini arzu ediyordu. Elbette ki, başka sanatçılar, gruplar ve sürprizler de olacak. Programın netleşmesiyle birlikte, gazetenizden bunları da duyuracağız” dedi.
İnsanların günümüzde büyük bir ekonomik krizin yükü altında eğildiklerini, stres ve sıkıntılarla boğuştuğunu dile getiren Halil Abanoz; “Hiç olmazsa iki gece onları mutlu edelim. Eğlendirelim ve huzurlu olunsun” dedi.
Kendisine halk arasında “OBAMA” lakabının takıldığını da belirttiğimiz Halil Abanoz;
“Kimsenin hayal bile edemediği şeyleri düşünüyor ve uyguluyoruz. Sanıyorum ki, bundan dolayı böyle bir lakap verilmiş. Halkımızın bize yakıştırdığı ne varsa, bir hikmeti vardır deyip, kabulleniriz” dedi. (ş.g.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here