“Yüksek Teknolojili Proses+Kaliteli Ambalaj Sonuç: Daha İyi Gıda ve İçecek”

12
Sayılı günlerin kaldığı Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, FOTEG İSTANBUL 2013 için hazırlıklar artık son aşamaya geldi. 7-10 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul (CNR) Fuar Merkezi, Salon 1 ve Salon 2’de düzenlenecek olan FOTEG İSTANBUL 2013 Fuarı sektörün marka fuarı olmanın gururuyla kapılarını 11. kez ziyaretçilerine açacak.
HABER MERKEZİ
Dünyada artık güçlü bir ticaret merkezi olarak anılın İstanbul, her geçen gün daha fazla sayıda uluslararası ihtisas fuarına ev sahipliği yapıyor. Bunların içinde ise UFI Sertifikası’na sahip HKF Fuarcılık AŞ tarafından organize edilen FOTEG İSTANBUL Fuarı’nın yeri çok başka. Gıda İşleme, Gıda Ambalajlama, Gıda Katkı, Unlu Mamul Teknolojileri, Gıda Güvenliği ve Hijyen alanlarında faaliyet gösteren çok sayıdaki yerli ve yabancı profesyonel firmayı tek bir çatı altında senelerden beri başarılı bir şekilde bir araya getiren FOTEG İSTANBUL Fuarı’nın bu başarısının ardındaki temel sır; sadece bu sektörde faaliyet gösteren firmalara katılımcı olarak kapısını açmasıdır. Her sene olduğu gibi bu sene de yeni teknolojilerini ve ekipmanlarını tanıtmak maksadıyla fuara gelen katılımcılar arasında dikkati çeken bir isim de İtalya’dan gelecek olan dondurma makineleri üreten önemli bir firmanın FOTEG İSTANBUL 2013 Fuarı’nda Türkiye’de tanıtımını yapacağı yeni teknolojisidir. %60 oranındaki yabancı katılımcısıyla hem Türkiye’nin hem de bu coğrafyanın en etkin ve en verimli gıda işleme teknolojileri fuarı olan FOTEG İSTANBUL 2013 bu sene başta; Almanya, İtalya, Bulgaristan, Çin, Yunanistan, Danimarka, Fransa, Hollanda, Polonya, Romanya, İngiltere olmak üzere çok sayıda ülkeden gelen katılımcılara ev sahipliği yaparak uluslararası bir fuar olduğunu kanıtlıyor. 
Hem katılımcısını hem de ziyaretçini memnun etmek maksadıyla FOTEG İSTANBUL 2013, bu sene Türkiye Fuarcılık sektöründe bir ilk olarak uygulamaya koyacağı B2B uygulaması sayesinde; ziyaretçiler ile katılımcılar online olarak fuar öncesinde randevu ayarlayarak iş görüşmelerini çok daha kolay bir şekilde yapabilecek. Başta Orta Doğu ve Türkî Cumhuriyetler olmak üzere çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak olan FOTEG İSTANBUL 2013 Fuarı’nda firmaların düzenleyeceği bilimsel aktiviteler, atölye çalışmaları ve HKF Fuarcılık tarafından düzenlenecek seminer ve panellerle fuar daha da renklenip derinlik kazanacak. 
Rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen profesyonel firmaların buluşma adresi olan FOTEG İSTANBUL 2013, ‘ileri teknoloji ile proses + kaliteli ambalaj ve sonuçta daha iyi gıda ve içecek’ sloganıyla bu sene kapılarını bir kez daha açacak. Bu fuarı,  mutlaka ziyaret edin. (Savaş Eskici)
             

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here