Yorum yok Skor Net 5-0

18

Kırklarelispor: 5 Mardinspor: 0 Kırklarelispor, kendi evinde ağırladığı ligin en son sırasında bulunan Mardinspor’u 5-0 mağlup etti. 

HABER MERKEZİ
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Spot Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kırklarelispor ligin 11. haftasında en son sırada bulunan Mardinspor ile karşılaştı. 27 Kasım 2011 Pazar günü saat Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda saat 13.30’da başladı.
Karşılaşmanın hakemleri orta Hakem Kayseri Bölgesi’nden Çetin Topuz, Yan Hakemler; Kayseri Bölgesi’nden Mustafa Savranlar Van Bölgesinden Halil Kurt yönetti.
Kırklarelispor karşılaşmaya şu onbir ile çıktı;
Alişan Şeker, Taner Araz, Recep Serkan Çetintaş, Serkan Turhan, Osman Alptekin, İlkem Özkaynak, Murat Baytaroğlu, Mustafa Emre Horoslu, Murat Tiraki, Hakan Güvençer, Serdal Alan
Mardinspor sahaya şu onbir ile çıktı;
Emin Sarı, Edip Saruhan, Recep Asıl, Hasan Ablak, Tuncay Alik, İbrahim Demir, Burhan Öncü, Korhan Bıçakcı, İbrahim Halil Yiğit (4), Kadir Kaya, Erkan Görülmez
Goller: Dk.15 Serkan Turan, Dk. 23 Murat Tiraki, Dk.35 RecepSerkan Çetintaş, Dk. 78 Recep Serkan Çetintaş, Dk.90 Osman Alptekin 
Oyuncu değişiklikleri; Dk. 46 İlkem Özkaynak çıktı, Göksel Ergün girdi. Dk. 52 Serkant Turhan çıktı, Korhan Kılıç girdi. Dk. 54 Murat Baytaroğlu çıktı, Hüseyin Akoğlu girdi. 
Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta Kırklarelispor, Mardinspor’u 5-0 mağlup etti. Futbolculara olan borcunu ödeyemediği için yeni transfer yapamayan ve 13 kişilik kadrosunda 2 futbolcusu da sakat bulunan Mardinspor, 11 kişilik kadrosuyla Kırklarelispor karşısına çıktı. Karşılaşmanın 7. dakikasında Mardinspor’dan Kadir Kaya ayağındaki sakatlık nedeni ile oyundan çıktı ve oyuna geri dönmedi. İlkyarıda Mardinspor sahada 10 kişi kaldı. 40’ıncı dakikada Mardinspor’un kalecisi Emin Sarı, kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Bu yüzden kaleye orta saha oyuncusu Tuncay geçti.
15’inci dakikada soldan Kırklarelispor atak geliştirdi. Topla ceza sahasına giren Serkan Turan’ın sert şutunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu: 1-0. 
23’üncü dakikada solda rakibini çalımlayarak geçen Murat Tiraki ceza sahasına girer girmez topa vurdu: 2-0. 
34’üncü dakikada kullanılan serbest vuruşta Recep Serkan Çetintaş topu ağlara gönderdi: 3-0. 
40’ıncı dakikadaki Kırklarelispor atağında topa eli ile ceza sahası dışında dokunan kaleci Emin Sarı, kırmızı kart gördü ve oyundan çıktı. 
78’nci dakikada Recep Serkan Çetintaş ceza sahası içinde ve kaleye yakın kendisine gelen pası çok iyi değerlendirdi. : 4-0. 
90’ıncı dakikada Osman Alptekin ceza sahasına girer girmez topu kaleye gönderdi ve maçın skorunu belirlerdi. 5-0. 
Karşılaşma, Kırklarelispor’un 5-0 galibiyeti ile sona erdi. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.