Yolun açık olsun Eflin

6
Eflin Durmaz Tayland’a uğurlandı
* Kırklareli Belediyesi’nin desteği ile Antalya Manavgat’ta düzenlenen “Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası”nda Türkiye 1.si olan Kırklarelili Eflin Durmaz, Tayland’ta düzenlenecek turnuvaya gitti.
* Tayland yolculuğu evvelinde, kendisine büyük destek veren Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ailesiyle birlikte ziyaret eden Eflin’e başarı dileyen Başkan Kesimoğlu; “Orada bizi en iyi şekilde tanıtacağından ve temsil edeceğinden eminim. Başarı, sadece sonuç almak değildir. En güzel başarı, Kırklareli’nin adını en iyi şekilde duyurabilmektir” dedi
Şenol Goncagül
Özel Haber
Tayland’a gitmeden önce Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nu ziyaret eden Eflin Durmaz, Kesimoğlu’na başarılı olma sözü verdi.
* Ailesiyle birlikte Başkan’a ziyaret
Eflin Durmaz, Annesi İnci Durmaz, Babası Seyhan Durmaz ile 6-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tayland’ ta düzenlenecek olan “Dünya Okullar Arası Satranç Şampiyonası”na gitmeden önce Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nu makamında ziyaret etti.
* “Gönlümüzün Şampiyonusun”
Kesimoğlu, Eflin Durmaz ile gurur duyduklarını belirterek; “Eflin’in Tayland’ta düzenlenecek olan turnuvada da başarılı olacağına inanıyoruz. Eflin’in Tayland’ta alacağı başarı ile bizi yine onurlandırmasını ve gururlandırmasını bekliyoruz. Elimizden gelen desteği kendisine vermeye devam edeceğiz” dedi. Elif ‘ in arkasında Türkiye ve Kırklareli’nin olduğunu hiçbir zaman unutmaması gerektiğinin altını da çizen Kesimoğlu: “Elbette ki biz, orada iyi bir derece alacağına inanıyoruz ve bekliyoruz. Ancak, orada Kırklareli’yi tanıtman, güzel dostluklar kurman ve en iyi şekilde temsil etmen de, büyük bir başarı olacaktır. Sen oradaki sonuç ne olursa olsun, bizim gönlümüzün şampiyonusun. Böyle başarılı bir evlat yetiştirdiği ve seni her konuda desteklediği için de, aileni kutluyorum. Öğretmenlerini kutluyorum. Hayırlı yolculuklar ve başarılar diliyorum” dedi.
* Baba’dan destek için teşekkür
Eflin Durmaz’ın Kırklareli Belediyesi’nin desteği ile 6-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tayland’ ta düzenlenecek olan “Dünya Okullar Arası Satranç Şampiyonası”na katılacağını belirten babası Seyhan Durmaz, Kesimoğlu’na verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.