Yol yapım ve onarım çalışmaları tamgaz

1
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kentin muhtelif noktalarında gerçekleştirilen yol yapım ve onarım çalışmaları tüm hızı ile sürüyor…
 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kentin muhtelif noktalarında gerçekleştirilen yol yapım ve onarım çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.
Belirlenen program kapsamında Kent genelinde kapsamlı bir çalışma gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, son olarak İstasyon Mahallesi ve Yayla Mahallesi bölgesinde yol yapım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.
İstasyon Mahallesi ve Yayla Mahallesi’ne bağlı cadde ve sokaklarda asfaltlama, kilit parke taşı döşeme ve yol onarma işlemlerinin sürdüğünü kaydeden Fen İşleri Müdürü Ünal Kıkılı, “İstasyon Mahallesi 6. ve 12. Edirne Sokak ile Yayla Mahallesi dispanser önünde yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. En kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz’’ dedi.
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Fettah Aygün’de yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
Başkan Yardımcısı Aygün, yolların kısa sürede hazır hale gelmesinin ulaşım açısından önemine değinerek, çalışmaların hızlılıkla ve titizlikle tamamlanması yönünde talimatlar verdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here