“Yoğun talep, ikinci kursu açtırdı”

19
* Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından yoğun talep üzerine “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü Kursu”nun ikincisi başlatıldı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından 10 Kasım 2009 tarihinde 1’ncisi gerçekleştirilen “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü Kursu”nun 2’ncisi yoğun talep dolayısıyla Kırklareli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde başlatıldı.
01 Aralık 2009 Salı günü saat 18.30’da Kırklareli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde başlayan Kursun açılışına katılan Oda Başkanı Ergun Selçuk yaptığı konuşmasında öğrenmenin sonunun olmadığını belirterek Oda olarak her zaman üyelerine yeni bir şeyler öğretme gayretinde olduklarını ifade ederek şunları kaydetti:
“Bizim mesleğimizde öğrenmenin yaşı yoktur. Ben 25 yıldır bu meslekle uğraşıyorum. Ancak benim bile halen öğrenmem gereken şeyler var. Bende böyle düzenlenen kurslara katılarak ilerleyen teknoloji ile birlikte bizim mesleğimizdeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum.
Bu kapsamda Odamız ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediğimiz ve 30 saat süreli olan “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü Kursu”nun ilkini 10-21 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleştirdik. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine bu akşam kursumuzun 2’ncisini başlatıyoruz.
Bu gün başlayıp 12 Aralık 2009 Cumartesi günü sona erecek olan kursumuzda; Teorik Derslerde Mesleki Eğitim Merkezi Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Öğretmeni Yıldıray Tolun, kursun uygulamalı derslerinde ise Usta Öğretici olarak Serhat Çakıl görev alacaktır.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here