Yılmam; “Söz verdik yaptık”

6
Kırklareli merkez ilçeye bağlı İnece Beldesi’nin başarılı Belediye Başkanı İlyas Yılmam, Başkan olmadan önce halkına verdiği sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçeye bağlı İnece Beldesi’nin başarılı Belediye Başkanı İlyas Yılmam, Başkan olmadan önce halkına verdiği sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor. Beldesine yapmış olduğu birçok çalışma içerisinde en büyük öneme sahip olan Kazım Paşa Mahallesi içinden geçmekte olan derenin Islah Çalışmaları’nın sonuçlandığı müjdesini veren Yılmam şunları kaydetti:
“Yapmış olduğumuz yoğun çalışmalar neticesinde Kazım Paşa Mahallemiz Yeni Bağlık Deresi Islah ve Taşkın Önleme Tesisi Projesi’nin ihalesi Devlet Su İşleri (DSİ) Müdürlüğü tarafından yapıldı. Yer teslimi ilgili müteahhit firmaya iş yapımı için teslim edilmiştir. Projenin içindeki diğer kısım olan Ulukonak Mahallesi içinden geçmekte olan dereninde Islah Çalışması ve Taşkın Önleme Tesisi işi birlikte ihale edilmiş olup, proje imalat iş ilgili müteahhit tarafından yapımına başlanmıştır. İhalede yapılacak olan işin toplam uzunluğu 3 bin 500 metre olup, ihale tutarı 1 milyon 750 bin TL’dir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini kollamak için başlattığımız projemiz halkımıza hayırlı olsun. Görevimiz bitsede yapılan çalışmaların altında bizlerin imzası vardır.” (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here