YILDÖNÜMÜ KAMPANYASI

42
* Kırklareli ve Babaeski’nin ardından, Lüleburgaz’da da işyeri açan Deniz Çobanoğlu, 3 Şubat’ta Lüleburgaz’daki İLK YIL’ını doldurdu. Kuruluş Yıldönümü’ne Özel Kampanya büyük ilgi görüyor.
HABER MERKEZİ
1976 yılında ilk olarak Pınarhisar İlçesi’nde İbrahim Çobanoğlu tarafından açılan ÇOBANOĞULLARI OPTİK, ikinci kuşak eliyle sürüyor. 
* Lüleburgaz’da 1. Yıl
Kırklareli ve Babaeaski’de Deniz Çobanoğlu tarafından açılan ÇOBANOĞULLARI OPTİK, 3, Şubesi’ni de geçtiğimiz yıl 3 Şubat tarihinde Lüleburgaz da, eski SSK Hastanesi karşısında açmıştı. O şubenin, 3 Şubat günü 1. Kuruluş Yıldönümüydü.
* Yıldönümü’ne Özel Kampanya var
Lüleburgaz İlçesi’nde ilk yılını tamamlayan Çobanoğulları Optik sahibi Deniz Çobanoğlu, Kuruluş Yıldönümü’ne özel kampanyalar yaptı. Çobanoğlu; “Kuruluş Yıldönümü nedeniyle güneş gözlüklerinde % 50’lik kampanya düzenledik. Kampanya, halkımızda büyük ilgi ile karşılandı. İstifade etmek isteyenlerin fırsatı kaçırmamalarını öneriyoruz” dedi.
Çobanoğulları Optik Sahibi İbrahim Çobanoğlu ve Oğulları, Kırklareli, Pınarhisar ve Babaeski’den sonra 4. İşyerleri’ni Lüleburgaz Devlet Hastanesi karşısında açtılar. 
30 yıldır Pınarhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığı yapan İbrahim Çobanoğlu ilk iş yerini 1977 yılında Pınarhisar’da açtı. İbrahim Çobanoğlu oğulları Deniz ve Onur’un büyümeleri ve iş hayatına atılmaları ile ikinci işyerini Kırklareli’de, üçüncü işyerini de Babaeski’de açtı.
Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından Trakya’da marka haline gelen Çobanoğulları Optik’in resmi olarak da Türk Patent Enstitüsü, Markalar Daire Başkanlığı tarafından Marka Tescil Belgesi bulunuyor.  Çobanoğlu Optik Kurumsal anlamda Tescilli Marka olurken, verdikleri kaliteli hizmetlerle müşterileri tarafından da tercih edilerek marka ilan edilmiş bir işletme.
Çobanoğulları Optik Pınarhisar Şubesi’nin işletmesini İbrahim Çobanoğlu, Kırklareli ve Babaeski Şubeleri’nin işletmesini Onur Çobanoğlu ve Lüleburgaz’da açılan Şube’nin işletmesini de Deniz Çobanoğlu ve eşi yapıyorlar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here