Yıldız Taekwondocularımız madalya peşinde

6
Kırklareli Gençlik Spor Kulübü ve Ergin Spor Kulübü Taekwondocuları
bugün Manisa’da başlayacak olan “Yıldızlar Taekwondo Türkiye
Şampiyonası”nda ilimize madalya kazandırmak için mücadele edecekler.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Gençlik Spor Kulübü ve Ergin Spor Kulübü Taekwondocuları Antrenör Savaş Ergin ve Gökhan Yeşil gözetimindeki hazırlıklarını tamamlayarak bugün Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılacak olan “Yıldızlar Taekwondo Türkiye Şampiyonası”nda Kırklareli’ni temsil edecekler.
Ergin Spor Kulübü Antrenörü Savaş Ergin katılacakları şampiyona ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Türkiye Taekwonda Federasyonu’nun 2011 yılı faaliyet programında yer alan 12-17 Nisan 2011 tarihleri arasında Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılacak olan “Yıldızlar Taekwondo Türkiye Şampiyonası”na katılmak için çalışmalarımızı tamamladık.
Bugün başlayacak olan şampiyonada ilimizi; 33 kilogramda Emre Ülkü, 37 kilogramda Miray Berke, 41 kilogramda Çağatay Doğru, 41 kilogramda Alparslan Aslan, 44 kilogramda Seray Oğuz, 47 kilogramda Asiye Nur Koyuncu, 59 kilogramda Aleyna Yıldızdal, 59 kilogramda Elif Kübra Güngör temsil edecek.
Bütün sporcularımıza güvenim tam. Çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Yapılacak olan şampiyonada ilimizi en iyi şekilde temsil ederek, madalyalar ile şehrimize döneceğimize inanıyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here