“Yıldız Dağları Biyosfer Alanı Doğa Eğitim Merkezi” açılacak

6
Kırklareli’de Avrupa Birliği ile işbirliği içinde yürütülen “Yıldız Dağlarında Biyolojik Çeşitliliğin ve Doğal kaynakların Korunması ve Sürdürülebilir Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Dereköy’de “Yıldız Dağları Biyosfer Alanı Doğa Eğitim Merkezi” açılacak

* HABER MERKEZİ
Kırklareli’de Avrupa Birliği ile işbirliği içinde yürütülen “Yıldız Dağlarında Biyolojik Çeşitliliğin ve Doğal Kaynakların Korunması ve Sürdürülebilir Geliştirilmesi Projesi”nin kapanış toplantısı ile “Yıldız Dağları Biyosfer Alanı Doğa Eğitim Merkezi”nin açılışı 22 Mayıs 2010 Cumartesi günü yapılacak.
Projenin kapanış toplantısı Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi’nde saat 09.00’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayacak. Ardından Proje’nin tanıtım sunumu yapılacak. Açılış konuşmalarının ardından ödül töreni gerçekleştirilecek. Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelenmesinin ardından açılacak olan stantlar gezilecek.
* Dereköy’de “Yıldız Dağları Biyosfer Alanı Doğa Eğitim Merkezi” açılacak
“Yıldız Dağları Biyosfer Alanı Doğa Eğitim Merkezi”nin açılışı aynı gün saat 15.00’te merkez ilçeye bağlı Dereköy Köyü’nde gerçekleştirilecek. Yarı Açık Eğitim Salonu’nda eğitimlerin startı verilecek. Açılacak olan merkezin gezilmesinin ardından Sincap Tiyatro Grubu tarafından sahnelenecek olan Çocuk Oyunu’nun izlenmesi ile program sona erecek. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here