Yıldırımspor’lu Akın’da Babaeskispor’da

29
Kırklareli Amatör Süper Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan takımlar arasında transfer heyecanı bütün hızıyla devam ediyor.


HABER MERKEZİ

Amatör Süper ligde, 2010-2011 Futbol Sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanan Babaeskispor, gerçekleştirdiği son transferinde Yıldırımspor’un sol kanatta ki yıldız oyuncusu 20 yaşında ki Akın Körpe ile anlaşarak renklerine bağladı.
Babaeskispor Kulüp Başkanı İlker Dursun’un bürosunda gerçekleşen ve Transfer Komitesi Üyesi ve Mali Sorumlu Adnan Üstünay ve Genel Kaptan Metin Karakuş’un da hazır bulunduğu imza töreninde, Akın Körpe, Babaeskispor Kulübü ile 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
TFF 3.Lig Takımlarından Lüleburgazspor’un alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon Yıldırımspor’da forma giyen, oynadığı futbol ile dikkatleri çeken, sol kanadın usta ayaklarından Akın Körpe, Lüleburgaz İlçesi dışında ilk transferini Babaeskispor’a gerçekleştirdiğini söyledi.
Akın Körpe, amacının Babaeskispor’da şampiyonluk yaşamak olduğunu belirterek, şunları söyledi:
 “Yeni sezonda hedefi olan bir takım ile resmi sözleşme imzaladığım için çok heyecanlı ve çok mutluyum. Zaten Babaeskispor Trakya’nın önde gelen takımlarından birisi, bu sezon Babaeskispor’u en iyi yere çıkarmak için elimden geleni yapacağım. Bana güvenen ve beni Babaeskispor ile buluşturanları mahcup etmeyeceğim.”
İmza töreninden sonra bir açıklama yapan Babaeskispor Kulüp Başkanı İlker Dursun ise Akın Körpe ile ilgili yaptığımız araştırmada çok olumlu bilgiler aldık. Transfer Komitemiz kendisini Kırklarelispor seçmelerinde izlemişti, teknik heyetimiz alınması konusunda görüşlerini sundu. Ayrıca genç oyuncu Akın, transferinde bize hiç sorun çıkarmadı, teklifimize çok makul bir cevap verdi, bu bizi çok mutlu etti. Zaten Yönetim Kurulu olarak bizimde istediğimiz bu, çünkü biz bütçemize göre hareket ediyoruz, kimseye bol vaatler vermiyoruz, neticede amatör bir takımız ama anlaştığımız hiçbir oyuncuyu da her hangi bir konuda mağdur etmeyeceğiz.” (ö.b.)
  
  

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here