“Yeşilyurt ulusal gazete gibi, başarılar”

12
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Babaeski Şubesi’nin organizasyonu ile geçtiğimiz Perşembe günü Babaeski’ye gelen Vatan Gazetesi Köşe Yazarları Mustafa Mutlu ve Can Ataklı Tansa Kapalı Düğün Salonu’nda bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. 
HABER MERKEZİ
Yoğun katılımın gözlendiği toplantı sonrası konuk gazeteciler Mutlu ve Ataklı Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran ile de bir araya geldi. Köşe yazarımız Özkan Başaran Can Ataklı ve Mustafa Mutlu’ya gazetemizin yayın politikasını anlattı. Konuk gazeteciler de Yerel Gazeteciliğin Ulusal gazetecilikten çok daha zor olduğunu söylediler. 
Köşe yazarı Özkan Başaran konuk gazetecilere; “Toplantıda birçok soru yöneltildi. Ben de size bir soru yöneltecektim ama salondan tepki geleceğini hesaplayarak vazgeçtim” deyince konuk gazeteciler; merak ettik neydi bu soru?” dediler. 
“CHP Sol parti mi? Diye soracaktım” sorum buydu. Bunun üzerine Mustafa Mutlu; “Değil” diyerek cevaplardım. Çünkü taşeronda adam çalıştıran CHP Belediyeleri solcu olamaz. Emekten yana olmayan bir parti solcu olamaz ve de asla solcu olmayacak.
Köşe yazarımız Özkan Başaran Elindeki Yeşilyurt Gazetesi’ni Konuk gazetecilere uzatarak bu arada köşe yazıları yazdığını söyledi. Konuk Gazeteciler de; “Yeşilyurt Ulusal gazete gibi, başarılar dileriz” dediler.
Konuk gazeteciler Can Ataklı ve Mustafa Mutlu daha sonra Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ile makamında görüştükten sonra Şelale Restaurant’ta bir yemek yediler ve Babaeski’den ayrıldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here