Yeşilyurt Gazetesi Büyük İlgi Gördü

18
* Abone Sistemi ile yayınlarını sürdüren “90 yıldır aralıksız olarak yayınlanan ve Ülkemizin “En Eski 3. Gazetesi” unvanına sahip Yeşilyurt Gazetesi, dünden itibaren YAYSAT Bayileri’nde satışa da girdi. Büyük ilgi gördü.
Gülcan Kutlu/Kadir Sinici
Özel Haber
90 yıldan beridir aralıksız olarak yayınlanan Yeşilyurt Gazetesi, bu yönü ile “Türkiye”nin en eski 3., Trakya’nın ise en eski 1. Gazetesi.
* Bayilerde satışa sunuldu
Abonelik sistemi ile yayında bulunan Yeşilyurt Gazetesi, dünden itibaren de ayrıca YAYSAT Bayileri’nde satışa sunuldu. Kırklareli merkez ve köyleri ile ilçe merkezleri ve köylerinde de bayilerdeki raflarda yerini alan Yeşilyurt Gazetesi, bölgede büyük ilgi gördü.
* Pınarhisar’da gündem belirledi
Tüm bölgede olduğu gibi, Pınarhisar ilçe merkezi ve köylerinde de bayilerde satışa sunulan Yeşilyurt Gazetesi, manşetinde yer alan ÇED Toplantısı ile ilgili haberden dolayı gündemi belirledi. Vatandaşlar; “Hep Pınarhisar Gazetesi, hem de Yeşilyurt Gazetesi sayesinde Pınarhisar medya ile buluştu. Medya, hizmetlerin denetimi ve idare ile halk arasındaki köprünün oluşturulması açısından son derece önemli” dediler.
* “Hedefimiz tüm Trakya”
YAYSAT Bayileri’nde satışa giren Yeşilyurt Gazetesi’nin, önümüzdeki süreçte TAMAMEN RENKLİ, tüm Trakya İlleri’ndeki Gazete Satış Bayileri’nde satışa sunulma hazırlığında bulunulduğunu dile getiren ZORTUL Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül; “Halen, mevcut durumda da Trakya’nın EN BÜYÜK Medya Grubuyuz. Yakında yeni girişimlerimizi de okurlarımızla paylaşacağız. Hedefimiz; Bölgenin YENİ ASIR GAZETESİ haline gelebilmek. Bu yöndeki adımlarımızı giderek hızlandırıyoruz. Yeşilyurt Gazetesi, tümü ile renkli, tüm Trakya İl, İlçe ve Köyleri’ndeki Gazete Satış Bayileri’nde satılır duruma gelecek. Her türlü altyapımızı oluşturmak üzere gayretlerimiz sürüyor” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.