Yeşil-Beyazlı Kulüp bu haftayı Bay geçirecek

10
* Kırklarelispor Kulüp Başkanı Can; “Ligde iyi konumda devam ediyoruz ama hedefimiz tabiî ki öncelikle liderliği ele almaktır” dedi.

HABER MERKEZİ
T.F.F. Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor Ligin 25. haftasını Bay geçirecek.
Ligin birinci haftasında Kahraman Maraşspor’a 3-0, ikinci haftasında Yeni İskenderunspor’a 3-0, üçüncü haftasında Anadolu Üsküdarspor’a 3-0 mağlup olan Erzurumspor ligden çekilmişti. Erzurumspor Kulüp Yöneticileri bütçe yetersizliğinden dolayı ligden çekildiklerini açıklamıştı.
Erzurumspor Kulübü’nün ligden çekilmesiyle birlikte Ligin 2. devresinin 25. haftasını bay geçirecek olan Kırklarelispor Kulübü 3 puanı daha garantileyerek, 55 puana yükselecek.
Kulüp Başkanı Volkan Can, 25. haftayı bay geçireceklerini ve futbolcuların dinleneceğini belirtti.
Can; “Ligin 2. devresinde 7 haftayı namaglup olarak bitirdik. Bu haftayı bay olarak geçireceğiz. Bu haftanın bay geçmesi futbolcu kardeşlerimiz için çok iyi olacak. İdmanlara devam edeceğiz. Kendimizi Afyonkarahisar maçına hazırlıyoruz. Ama öncesinde 6 final maçımız daha var. İlk olarak Sivas Dört Eylül Belediyespor ile karşılaşmamızın ardından Yalıspor, Batman Petrolspor, Gümüşhanespor, Oyak Renaultspor ile karşı karşıya geleceğiz. Kadromuzu son yaptığımız transferler ile güçlendirerek ligde iyi konumda devam ediyoruz. Ama hedefimiz tabiî ki öncelikle liderliktir. Afyonkarahisar karşılaşmasına kadar puan kaybetmezsek liderliği ele alacağız. Takımımızın performansı çok iyi durumda, düzenli bir şekilde idmanlarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz” dedi. (u.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here