Yeşil-Beyazlı kulübün 2 milyon lira borcu var

9
TFF Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor Kulübü’nün kurucuları, yöneticileri ve eski futbolcular 24 Nisan 2011 Pazar günü Dostluk Evi’nde, kulübün bugünkü durumunu ve geleceğini tartıştı.
HABER MERKEZİ
 
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can1968 yılında kurulan kulübün kapanmaması için genç yaşta ellerini taşın altına sokarak, arkadaşları ile birlikte yönetici olduklarını belirterek Yeşil-Beyaz kulübün renklerine aşık olduğunu söyledi.
Can; “ Kulübümüzün 2 milyon lira borcu var. Bu borcun 550 bini SGK borcu. Böyle borçlarla uğraşırken, kulübümüzü bu duruma getirebildik. Bütün Kırklareli takımını sahiplenmeli. Bu yıl Kırklarelispor’u 2. Lig’de göreceğiz” şeklinde konuştu.
Kırklarelispor Onursal Başkan Halit Sucuoğlu da kulübü 1968 yılında Kırklareli’ni tanıtmak için kurduklarını ifade etti. Artık Kırklareli’nin Türkiye’de tanındığını belirten Sucuoğlu, 3. Lig’de mücadele eden takımlarının 2. Lig’e çıkabilecek düzeyde olduğunu söyledi.
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklarelispor’un bu yıl birlik ve beraberlik içerisinde şampiyonluğa doğru ilerlediğini ifade ederek;
“Bu yıl kulüp yöneticilerimizin gayretli çalışmalarıyla umduğumuzun üstünde bir noktadayız. Şu anda şampiyonluğa doğru gidiyoruz. Kırklarelispor olgusunun yeniden yeşermesinden mutlu ve heyecanlıyız” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here