Yeşil-Beyazlı ekipte müthiş gelişme

8
Kırklarelispor bugün kamptan dönüyor
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. Lig Takımları’ndan Kırklarelispor bugün Antalya Kampı’ndan dönüyor. 
Trakya’nın tek profesyonel takımlarından Kırklarelispor, Antalya’da gittiği 10 günlük kamp sürecini iyi değerlendirdi.
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, takımın çok daha iyi noktalarda olduğunu belirterek, ligin 2. devresine daha da güçlü başlayacaklarını söyledi.
Kamp sürecinin bugün sona erdiğini takımın Kırklareli’ye döneceğini ifade eden Can, 21 Ocak 2013 Pazartesi günü Kırklareli’de idmanlara başlayacaklarını bildirdi.
Ligin 2. devresinin ilk karşılaşmasında Denizli Belediyespor deplasmanına gideceklerini belirten Can;
“Kamp sürecimiz bugün sona erdi. Takımımız hafta sonu dinlenecek ve Pazartesi günü Kırklareli’de ilk idmanlarımıza başlayacağız. Bizim açımızdan güzel bir kamp dönemi geçirdik. Eksik noktalarımızı belirleyerek 3 futbolcu ile anlaşma sağladık. Önümüzdeki hafta içerisinde onlarla da sözleşme yapacağız. Kamp süresince 2. Lig Takımları’ndan Maraşspor ile yaptığımı karşılaşmada 2-2 berabere kaldık. 2. hazırlık karşılaşmasını ise Almanya’nın 1. lig takımlarından Frankfurt ile yaptık. Teknik Direktörümüzden aldığımız bilgilere göre güzel bir maç olmuş. Bu hazırlık karşılaşması da 2-2 beraberlikle sonuçlanmış ama bambaşka bir Kırklarelispor sahada boy göstermiş. Takım ilk yarıdaki performansını üst seviyeye çıkarttı. Bu yıl ki hedefimiz PTT 1. ligine çıkmak” dedi.
Ayrıca Can, kamp sürecindeki son hazırlık karşılaşmasının dün Çankırıspor ile yapıldığını belirtti. Transfer çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Can, son güne kadar da süreceğini sözlerine ekledi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.