Yeşil-Beyaz’lı ekip Murat Suci’yi kendi renklerine bağladı

21
2011-2012 futbol sezonunda Trakya’yı TFF Spor Toto 2. Lig’inde temsil edecek olan Kırklarelispor Kulübü, geçen sezon Tarsus İdman Yurduspor Kulübü’nde oynayan usta futbolcu Murat Suci’yi kendi renklerine bağladı.
HABER MERKEZİ
2011-2012 futbol sezonuna TFF Spor Toto 2. Lig’inde hızlı ve iyi bir şekilde başlamak isteyen Kırklarelispor Kulübü tranfer çalışmalarını sürdürüyor. Kırklarelispor, geçtiğimiz ay İstanbul Güngören Belediyespor’dan transfer ettiği Murat Baytaroğlu’dan sonra bir yeni transfer daha gerçekleştirerek geçen sezon Tarsus İdman Yurduspor Kulübü’nde oynayan Murat Suci ile1 yıllığına transfer antlaşması imzaladı. Kırklarelispor Kulübü Binasında gerçekleşen imza törenine Kırklarelispor Basın sözcüsü Emre Trak, Genel Menajer Burak Süzülmüş ve basın mensupları katıldı. 
*“Başarının üzerine yeni bir başarı eklememiz gerekiyor”
Attığı imza ile Kırklarelispor’a resmen transfer olan Murat Suci ilk duygularını şu şekilde ifade etti; “Geçen yıl elde edilen bir başarı var. Bu başarının sonunda şampiyonluk gelmiş, bu başarının üzerine yeni bir başarı eklememiz gerekiyor. İnşallah bu sezon bunu gerçekleştireceğiz. Anlımızın akı ile Kırklarelispor’u daha iyi yerlere getirmek isteğimizi temenni ediyorum.”
*“Uyum, birlik ve beraberlik ile istenilen seviyeye geliriz”
Geçtiğimiz ay Kırklarelispor’a yeni transfer olan Murat Baytaroğlu ile Eyüpspor’da beraber top koşturduklarını ifade eden Murat Suci, Baytaroğlu ile Kırklarelispor’da tekrar birlikte oynamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek şunları kaydetti; “Takım içinde ne kadar çok uyum olursa başarıyı üst seviyelere çıkarmak o kadar mümkündür. Oyuncuların takım içinde ağırlıkları olacaktır. Uyum, birlik ve beraberlik olduğu müddetçe laik olduğumuz yere en güzel seviyede geliriz.”
*“Nokta transferler ile sezona başlayacağız”
Transfer ile ilgili görüşlerini aktaran Kırklarelispor Basın Sözcüsü Emre Trak, Murat Suci’nin kariyerin çok başarılı olduğunu, tecrübeli ve karakterli bir futbolcu olduğunu, Kırklarelispor’a çok katkı sağlayacağına inandıklarını belirterek, transferin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
Kırklarelispor’un transfer çalışmaları hakkında konuşan Kırklarelispor Basın Sözcüsü Emre Trak; “Birkaç transfer daha eksiğimiz bulunuyor. Teknik Direktörümüz ve kulüp Başkanımız bu şekilde bir rapor sundular. İnşallah bir yada iki nokta transferler ile sezona başlayacağız.” ifadelerini kullandı. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here