Yeşil-Beyazlı ekip Huzurevi’ni ziyaret etti

5
TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor şampiyonluk maçı öncesinde anlamlı ziyarette bulundu.
HABER MERKEZİ
TFF 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kırklarelispor Kulübü oyuncuları Kırklareli Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Kırklarelispor futbolcuları 21 Nisan 2011 Perşembe günü saat 13.30’da Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek tek tek hatır sorarak ilgilendiler.
Huzurevi Müdürü Mehmet Gider, çok duygulandığını ve gururlandığını dile getirerek, Kırklarelispor’un Kırklareli için gurur kaynağı olduğunu söyledi.
Gider; “Kırklarelisporlu oyuncular şampiyonluk maçına çıkmadan önce huzurevimizi ziyaret etmeleri bizim için ayrıcalıktır. Ben çok duygulandım ve gururlandım. Yine eski futbolcu remzi amcayla birlikte kaptanımın yakın ilgilenmesi ayrıca bir gurur meselesi oldu. Ben Kırklarelispor’a hizmet veren başta yönetimi kutluyorum. Bu devletin kurumunun kapılarını onlara sonuna kadar açmak istiyorum. Aslında sadece devletin kurumunun kapısını değil gönlümüzün kapısını her zaman onlara açtık.
Kırklarelispor bizim gurur kaynağımız. 20 yılın üzerinde Kırklareli’de hizmet ediyorum. Kırklarelisporlu oyuncuların bu kadar inandığını ilk defa görüyorum. Şampiyonluğa susamışlar şampiyonluk kesinlikle bu gençlerin ve Kırklareli halkının olacak. Kırklareli halkının bu gençlere sonuna kadar destek olmasını istiyorum.
Yeni yönetimin tamamını bilmiyorum ancak Kırklarelispor Başkanı Volkan Can’ın çocukluğunu biliyorum. Babası çok yakın dostumdur. Volkan Can Kırklarelispor yönetiminde orta yere çıktığında hiç kimse Volkan Can bu işi götüremez diyordu ama o herkesi yanılttı. Çok kısa zamanda büyük başarılar elde etti. İnşallah daha büyük başarılar elde edecek” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here