Yerel Basın’ın sıkıntıları aktarıldı

24
Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren yerel gazete ve ajansların haber muhabirleri, haber alma ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Ahmet Nuri Tanılır’a aktardı. Müdür Vekili Tanılır’da yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda giderileceğini söyledi.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Valiliği’ Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Ahmet Nuri Tanılır, Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren gazete ve ajansların haber muhabirleri ile bir toplantı düzenledi.
21 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 15.00’da Kırklareli Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü makamında yapılan toplantıya Yeşilyurt Gazetesi Muhabirleri Savaş Eskici, Ufuk Ertop, Caner Savak ile Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren yerel gazeteler ile ajansların muhabirleri katıldı.
Toplantıda konuşan Özel Kalem Müdürü Tanılır, 2011 yılını geride bırakıldığını ve yeni bir yıla başlamaya sayılı günler kaldığını belirterek özellikle Kırklareli merkezdeki gazete ve ajanslarda haber muhabiri olarak görev yapan arkadaşların İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden istek ve talepleri olup, olmadığını öğrenmek amacı ile böyle bir toplantı düzenlemek istediğini söyledi.
Daha sonra sırası ile tüm haber muhabirleri Kırklareli Valiliği ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile ilgili istek ve önerilerini sundu. Tüm istek ve önerileri dinleyen Müdür Tanılır, hepsini not aldı ve Kırklareli Valiliği ile ilgili olan notları Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’a bizzat ileteceğini söyleyerek, bu konudaki sıkıntıların en kısa zamanda giderileceğini kaydetti. Toplantı sonunda Müdür Tanılır tüm basın mensuplarına birer ajanda ve kalem hediye etti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here