“Yenilgilere mazeret aramıyoruz”

10
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi Ekipleri’nden Kırklareli Bedensel Engelliler Spor Kulübü’nün Başkanı Erol Gökçe, transfer yaparak takımlarını güçlendirmek istediklerini bildirdi.
HABER MERKEZİ
Gökçe, lig süresince 4 karşılaşmada 1 galibiyet, 3 yenilgilerinin olduğunu ifade ederek, kısıtlı bir kadro ile ligde mücadele ettiklerini söyledi.
Devre arasında transfer çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Gökçe, 7 kişilik kadroları ile karşılaşmalarda mücadele etmeye devam ettiklerini ve zoru başarmaya çalıştıklarını belirten Gökçe;
“Zorluklar karşısında ligdeki mücadelemize devam ediyoruz. Zor takımlarla karşılaştık. Ligde 7 kişi ile mücadele ediyoruz. Maçta sporcularımızı dinlendirme şansımız olmuyor. Oynadığımız 4 maçın 3’ünü son periyotlarda kaybettik. Transfer yaparak takımımızı güçlendirmek istiyoruz. Her şey bitmiş değil. Biz hiçbir zaman yenilgilere mazeret aramıyoruz. Kendi imkânlarımız ile ligde devam etmeye çalışıyoruz. Artık Kırklareli halkından ya da kurumlardan bir beklenti içerisinde değiliz” dedi.
Hafta sonu Pendik Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na 63-72 mağlup olduklarını sözlerine eklerken, ayrıca bu hafta sonu Ankara Yeni Mahallespor deplasmanında mücadele edeceklerini söyledi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here