“Yeni yılda başarılı çalışmalara imza atacağız”

16
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, yeni yılda Kırklareli’de başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin halkının kaliteli ve güzel hizmetlere layık olduğunu belirten Gürşan, gece gündüz demeden Kırklareli için çalıştıklarını ifade etti.
Kırklareli halkına hizmet etmenin mutluluğu ve heyecanı içinde olduğunu vurgulayan Gürşan;
“Lüleburgaz Hükümet Binası yıkılmak üzere. Eski bir bina kaymakamımız ile irtibata geçtik ve onlar araziyi de tahsis etmişler ve dosyayı İçişleri Bakanlığı’na göndermişler. Bende müsteşarımız ile görüştüm ve olumlu geçti. Yeni yılda Lüleburgaz’a yakışır şekilde hükümet binasını yapacağız. Gece-gündüz demeden Kırklareli için çalışıyoruz. Projeler hazırlayarak gerekli bakanlıklara sunuyoruz. Sağlık açısından hükümetimizin Kırklareli’ye büyük yatırımları olacak. Babaeski Devlet Hastanesi inşaatı en kısa sürede tamamlanıp hizmete açılacak. Diğer mevcut hastane binalarımız da en kısa sürede yenilenecek. Yeni yılda başarılı çalışmalara imza atacağız. Laf değil, hizmet üretiyoruz. Vatandaşımıza hizmet etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here