Yaz Futbol Turnuvası Final Maçlarıyla tamamlandı

10
Edirne’nin Havsa Kaymakamlığı ve Havsa Belediye Başkanlığınca düzenlenen Halı Saha Yaz Futbol Turnuvası final maçlarıyla tamamlandı.

HABER MERKEZİ
Edirne’nin Havsa Kaymakamlığı ve Havsa Belediye Başkanlığınca düzenlenen Halı Saha Yaz Futbol Turnuvası final maçlarıyla tamamlandı.
Kaymakam Barış Demirtaş, Jan. Böl. Kom. Kd. Üst. Teğ . Mahir Aşık, Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İlçe Emniyet Amiri Celal Avcı, Gençlik Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri Temsilçileri ve spor severlerin izledi.
Halı Saha Yaz Futbol Turnuvası üçüncülük dördüncülük maçında Özalp Petrol Sertler Ticaret’i 7-2 yenerek turnuva üçüncüsü oldu.
Final maçında Romanlar Derneği 3 Osmanlı Köyü 2 ile sonuçlandı. Turnuva Şampiyonu Romanlar Derneği futbol takımı oldu.
Turnuvanın en çentilmen takımı da komite tarafından Ersin Yemek seçildi.
Final maçının ardından plaket ve kupa töreni düzenlendi Protokol tarafından turnuvaya katkı sağlayanlara plaketleri takımlara kupaları verildi.
Turnuvanın şampiyonu olan Romanlar Derneği Futbol Takımı’na kupasını veren Kaymakam Barış Demirtaş; “Bende farklı bir yeri olan ve her zaman farklı bir yeri olacak olan ilçenizden ayrılacağım bu günlerde sizlerle beraber turnuvamızın final gecesinde birlikte olmaktan çok mutluyum turnuvamıza katılan tüm takımlarımızı ve katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum.
Turnuvanın şampiyonu Romanlar Derneği takımını ayrıca tebrik ediyorum” diyerek 1.’lik Kupası’nı Dernek Başkanı Sabri Pehlivan’a verdi. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here