Yaz Dönemi Spor Kursları başlıyor

10
Kırklareli’nin Vize Belediye Başkanlığı tarafından ilçede ki öğrenci ve yetişkinlere yönelik ücretsiz yaz dönemi spor kursları açılıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Vize Belediye Başkanlığı tarafından ilçede ki öğrenci ve yetişkinlere yönelik ücretsiz yaz dönemi spor kursları açılıyor. Öğrencilerin tatil döneminde hem kaliteli vakit geçirmeleri hem de sportif faaliyetlere katılarak sosyal gelişimlerine katkıda bulunmaları amacıyla 5 ayrı branşta kurslar açılacak. 
Konu hakkında bir açıklama yapan Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı; “Vize Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman önem veriyoruz. Öğrencilerimize ve yetişkinlere özel olarak açacağımız kurslar kapsamında Voleybol, Tenis, Basketbol, Futbol ve Kickbox Branşları yer alıyor. 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü başlayacak olan kurslarımız 21 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Hafta içi 3 gün Voleybol, Basketbol, Futbol ve Kickbox Kursları 2 gün de Tenis Kursu olacak. Tenis kursu Ziraat Parkı’nın orada bulunan Atatürk Spor Kompleksi’nde diğer kurslarımız ise ilçemiz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Kurs saatleri kayıt yaptıran kişilerin yaş gruplarına göre belirlenecek. Gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyal, kültürel ve spor alanlarında kendilerini geliştirebilmeleri için Vize Belediyesi olarak elimizden gelen tüm çalışmaları gerçekleştireceğiz. Düzenlemiş olduğumuz yaz dönemi spor kurslarına kayıtlarını yaptırmak isteyenler 16 Temmuz 2015 tarihine kadar Belediyemiz Halkla İlişkiler Birimi’ne başvurarak kayıtlarını yaptırabilirler. Yaz Spor Kursları 20 Temmuz 2015 tarihinde başlayacaktır” dedi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here