Yaşar AVM’nin bir şubesi de Pınarhisar’a açıldı

42
Birçok Büyük Şehir’de AVM’leri bulunan Yaşar Öztürk Pınarhisar’a da bir AVM açtı. Görkemli bir açılış töreni ile faaliyete geçen Yaşar AVM Pınarhisarlıların akınına uğradı. 
HABER MERKEZİ
Birçok Büyük Şehir’de AVM’leri bulunan Yaşar Öztürk Pınarhisar’a da bir AVM açtı. Görkemli bir açılış töreni ile faaliyete geçen Yaşar AVM Pınarhisarlıların akınına uğradı. 
Yaşar AVM’nin sahibi Yaşar Öztürk Pınarhisar’ın Poyralı köyünde hayvancılık yaptığını, Pınarhisar’ı ve Pınarhisar insanını çok sevdiğini bu yüzden Pınarhisar’a da bir AVM açmaya karar verdiğini söyleyerek yaptığı yatırımlar hakkında şunları kaydetti; “ Pınarhisar’ı ve Pınarhisar insanını çok seviyorum. İlk yatırımımı Poyralı köyüne yaptım. Poyralı’da hayvancılık işi yapıyorum. 
İkinci yatırımımı Pınarhisar’a bir AVM kazandırarak yaptım. Pınarhisar’da yaşayan halkımız daha önce alış veriş yapmak için Kırklareli ve Lüleburgaz’a gidiyordu. Artık her türlü alış verişlerini burada yapacak bir alış veriş merkezine sahip oldular.
Şu anda AVM’nin bulunduğu yerin arsasını satın aldım. Üzerine üç katlı bu alış veriş merkezinin binasını inşa ettim ve hizmete açtım. Bundan sonra da Pınarhisar’a yatırımlarım devam edecektir. 
 Ticari faaliyetlerim için yaptığım teşebbüslerde bana  destek olan başta  Belediye Başkanı Mustafa Cingöz’e ve tüm Pınarhisar halkına teşekkür ederim.” dedi. 
Yaşar AVM’de satılan ürünlerin piyasada satılan ürünlerin neredeyse yarı fiyatına satılması Pınarhisar halkının AVM’ye büyük bir ilgi göstermesine sebep oldu. Çok ucuz fiyatlarla satılan ürünleri almak için Kredi kartı sahibi olmaya da gerek yok. 10 aya kadar vade ile satılan ürünler kefilsiz senetle müşterilerine sunuluyor ve alınan ürünler müşterinin adresine kadar Yaşar AVM çalışanları tarafından götürülüyor. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.