Yarışmanın 1’ncisi “Fıstık Şöleni”

14
Kırklareli Üniversitesi Pınarhisar Meslek Yüksekokulu’nda “Pasta Yarışması” düzenlendi.
HABER MERKEZİ
Birbirinden lezzetli ve estetik 7 pastanın katıldığı yarışmada Jüri Üyeleri; Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz,  Pınarhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bahtiyar Dursun, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sadık Uçar,  Sağlık Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serpil Aközcan, Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nalan H. Nogay ve Pınarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu; birinci, ikinci ve üçüncü sırayı alacak pastayı seçmekte oldukça zorlandılar.
Yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda birinciliğe “Fıstık Şöleni” isimli pasta ile Arzu Baş, ikinciliğe “Hediye Paketi” isimli pasta ile Mehtap Karakaş ve Duygu Öztürk, üçüncülüğe de “Karçiçeği” isimli pasta ile Tuğba Savul ve İrem Duygu layık görüldüler.
Birinci olan pastanın sahibi Arzu Baş’a ödülünü Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, ikinci olan pastanın sahipleri Mehtap Karakaş ile Duygu Öztürk’e ödülünü Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Sadık Uçar,  üçüncü olün pastanın sahipleri Tuğba Savul ile İrem Duygu’nun ödülünü Yrd. Doç. Dr. Serpil Aközcan verdi. 
Yarışmaya katılan jüri üyeleri ilk üçü seçerken zorlandıklarını belirterek öğrencilere başarılarının devamını dilediler. 
Okul Müdürü, Jüri üyelerine, katılımlarıyla yarışmayı renklendiren tüm öğrencilere ve organizasyonun gerçekleştirilmesinde büyük emeği olan Öğr. Gör. Aykut Pajo’ya teşekkür ederek yarışma sonlandırıldı.
Yarışmaya katılan diğer pastalar ise şu şekilde: “Temel Reis” Berna Çolak ve Onur Sekme, “Kelebek Etkisi” Züleyha Ayas ve Elif Aydoğdu, “C Sharp” Ayşenur Şeker ve Okan Mengül, “Kış Pastası” Merve Dorudoğan ve Neslihan Karaca. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here