“Yaraları sarmak için çalışacağız”

13
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, sel mağdurlarını ziyaret ederek, afet bölgesinde incelemelerde bulundu. Gürşan ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “Yaraları sarmak için çalışacağız” dedi.
HABER MERKEZİ
AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, AK Parti İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz ve parti üyeleriyle birlikte selde mağdur olan Karahıdır Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Evini su basan Bahriye İtçi’nin evini ziyaret eden Gürşan evde incelemelerde bulundu. Evdeki birçok eşyanın kullanılmaz hale geldiğini söyleyen Bahriye İtçi, devletten yardım beklediklerini söyledi. Milletvekili Gürşan ise mağduriyetin giderilmesi için çalışılacağını kaydet.
Mahalledeki birkaç evi daha ziyaret eden Gürşan yaptığı açıklamada; “Bundan birkaç ay önce Büyük Karıştıran Beldesi ve Vize İlçemizin köylerinde sel felaketi olmuştu. Bu sabahta yağmurlu bir sabaha uyandık. Yapılan ön incelemelerde çok sayıda evi su bastığını gördük. İl Afet ve Acil Yardım İl Müdürlüğümüz sabahın ilk saatlerinden bu yana çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan incelemeler sonrasında bölgenin durumu netleşecek. Hükümetimiz kimseyi mağdur bırakmayacak ve yaraları sarmak için çalışacağız. Tüm halkımıza geçmiş olsun diyorum” dedi.
Vekil Gürşan bölgede yaptığı incelemelerin ardından çalışmalar hakkında bilgi almak için İl Afet ve Acil Yardım İl Müdürlüğü’ne gitti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.