Yapılan işler güzelde ya sonrası?

10
Kırklareli merkezinde son iki üç yıldan beri yürütülen kentsel dönüşümden dolayı hummalı bir şekilde çalışmalar göze çarpıyor. Yeri geliyor kırılıyor dökülüyor yendin yapılıyor……..
HABER/YORUM
Kırklareli merkezinde son iki üç yıldan beri yürütülen kentsel dönüşümden dolayı hummalı bir şekilde çalışmalar göze çarpıyor. Yeri geliyor kırılıyor dökülüyor yendin yapılıyor ve bir şekilde bu çalışmalar hala yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu durumdan dolayı en çok zahmeti de vatandaşlar çekiyor. Vatandaşlar çektiklere zahmete karşın en azından işlerin düzgün bir şekilde yapılmasını arzu ediyorlar ve iş bittikten sonra en azından yerlerin temizlenmesini ve malzemelerin oradan kalkmasını arzu ediyorlar.
Karakaş Mahallesi şuan için çalışmaların en yoğun olduğu bölge ve bu bölgede son olarak Kuşdili Sokak’ta yapılan çalışmalar göze çarpıyor ve yeni yapılan kaldırımlardan arta kala malzemenin ulu orta erde durması burada ikamet eden vatandaşları zor durumda bırakıyor.
Buradaki Vatandaşlar şikâyetlerini şu şekilde dile getiriyor:
“Vatandaş olarak yapılan işlere saygı duyuyoruz. Ancak artık bu işlerin sonuna gelmesini istiyoruz. Çünkü toz toprak yaşamı zorlaştırıyor. Hep her şeyin güzel olması için sabrediyoruz. Ancak sabır bir yere kadar. Hadi şimdi işleri bitirmişler bakın her şey ortalık yerde bırakılmış durumda. Bizler bunu yapsak bin defa soruşturulur ve cezayı keserlerdi. Ancak kendileri yapınca bir şey olmuyor.” (Serkan Koçtürk)   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here