“Yapılabilecek ortak çalışmalara hazırız”

3
* Kırklareli Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Müdürlüğü’ne bir ziyaret gerçekleştiren Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen; “Her iki kurum arasında yapılabilecek ortak çalışmaları görüştük. Yapılabilecek her türlü çalışmaya da varız ” dedi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri Kırklareli Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, her iki kurum arasında yapılabilecek olan ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
07 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 14.00’te gerçekleşen ziyarette; Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen, Şükran Yöney ve Sevgi Özmetin’den oluşan Kadın Meclisi Yürütme Kurulu’nu Kırklareli Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Müdürü Serdal Dalhan makamında ağırladı.
Ziyarette Kırklareli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Aysu Eyüboğlu Erşen tarafından Kırklareli Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Müdürü Serdal Dalhan’a yapılan projeler ile ilgili bilgiler verildi. Müdürlüğün faaliyetleri ile ilgili olarak da Dalhan ziyaretçilerini bilgilendirdikten sonra her iki kurum arasında yapılabilecek olan ortak çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here