www.gazetetrakya.com ve www.kirklartv.com hemen yanıbaşınızda

12
www.gazetetrakya.com ve www.kirklartv.com hemen yanıbaşınızda

Ilimizin ve Trakya’nın en çok tercih edilen internet siteleri gazetetrakya.com ve kirklartv.com, elektronik ortamdaki başarı grafiğini her geçen gün artırarak hem Kırklareli’ye, hem Trakya bölgesine, hem de ülke geneline hizmet etmeye devam ediyor.

Kırklareli’nde yerel basın anlayışını farklı boyutlara taşıyan Önadım Medya Grubu’nun gelişen teknolojiye ayak uydurması için, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan ve günümüzde yine uzman bir ekip koordinatörlüğünde güncellenmeye devam eden gazetetrakya.com; son dakika haberleri, ilimizde gerçekleşen tüm günlük faaliyetlerin ayrıntılı bilgileri ile Türkiye’nin dört bir yanında Kırklareli’nin ismini duyurmaya devam ediyor.

Bunun yanısıra haberlerin birebir görsel halini, iyi bir çekim ekibi ve tecrübeli montaj kadrosuyla video olarakta hazırlayan ve kirklartv.com adresinde izleyicisi ile paylaşan Önadım Medya Grubu, bu konuda Trakya’nın ilki olmaya devam ediyor.

Dijital yayın organlarımızın izlenme ve

takip edilme rakamı 1 milyonu aştı

Ilimiz merkez başta olmak üzere ilçe, belde ve köylerimize  kadar ulaşan habercilik çerçevesiyle oraların gündemini de yayın organlarına taşıyan Önadım Medya Grubu’na ait;

haberler, etkinlikler, festival, düğün ve birçok farklı konseptli faaliyetin görsel olarak yer aldığı Kırklar TV, Trakya’da kulvarında ilk olma özelliğini taşıyor. Spor, siyaset, kültür ve sanat, düğünler, eğitim, röportaj, eğlence ve genel kategorilerde yayın yapan www.kirklartv.com’da haberlerin videoları da aynı gün yer alıyor. Kırklar TV’de şu aşamada 500’u aşkın video mevcut. Izlenme oranı da günlük rakamla 1500-1700 arası. Videoların toplam izlenme oranı ise 400 bine yaklaşmış durumda.

Trakya’da dijital gazetenin 1 numaralı ismi olan gazetetrakya.com da tüm dünyada takip ediliyor. 2004 yılında kurulan ve kısa sürede Kırklareli olmak üzere farklı bölgelerden de sık sık ziyaret edilen gazetetrakya.com’u günlük 2000’e yakın kişi okuyor. Yazarlar, bölgesel, spor, eğitim, kültür sanat, siyaset, sağlık, teknoloji, ekonomi ve yaşam kategorilerinden oluşan bu site, 4 sene öncesinin haberlerinin yer aldığı geniş bir arşive sahip. Dijital yayınlarımızın şu ana kadarki belirlenen takip edilme rakamı ise 1 milyonu aşmış durumda.

Kırklarelililer, Trakyalılar, ülkenin ve dünyanın başka yerinde olan Kırklarelililer ve Kırklareli ile Trakya’yı merak eden herkes, www.gazetetrakya.com ve www.kirklartv.com ile doğru, güvenilir, tarafsız ve kaliteli habere ulaşmanın keyfini yaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here