Vücut Geliştirme’de Türkiye 8’ncisi Kırklareli’den

24
Kırklareli Belediye Spor Kulübü’nün Vücut Geliştirme Sporcusu olan İsmail Doğan, katıldığı Milli Takım Seçmeleri’nde 8’nci olarak büyük bir başarıya imza attı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Spor Kulübü’nün Vücut Geliştirme Sporcusu olan İsmail Doğan, katıldığı Milli Takım Seçmeleri’nde 8’nci olarak büyük bir başarıya imza attı.
Dünya Şampiyonları ve Avrupa Şampiyonları ile yarışan Kırklareli Belediye Spor Kulübü’nün sporcusu olan İsmail Doğan 234 Vücut Geliştiricisi içerisinden 8. oldu.
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında Yalova’da yapıldı. 4 gün boyunca Yalova’da nefesleri kesen 2014 Türkiye Vücut Geliştirme-Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası’nda 48 sıklette Türkiye çapından 234 sporcu podyuma çıkarken, 50 hakem de görev yaptı. 
Kırklareli’yi temsilen şampiyonaya katılan Kırklareli Belediye sporcusu İsmail Doğan’da aldığı derece ile Kırklareli’nin adını Türkiye’ye duyurdu.
Konu hakkında açıklama yapan İsmail Doğan, aldığı bu dereceden dolayı mutlu olduğunu belirterek, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli halkı ve kendine destek olan herkese teşekkür etti.
Mehmet Siyam Kesimoğlu’da sporcularının aldığı bu başarıdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Biz sporumuzun gelişmesi adına katkılarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bizi Yalova’da temsil eden İsmail Doğan’a gösterdiği başarıdan dolayı şahsım ve Kırklareli halkı adına teşekkür ediyorum. Biz belediyemiz olarak spora ve sporcumuza destek vermeye devam edeceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here