Volkan Can’dan teşekkür

6
Volkan Can’dan teşekkür

Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Babaeskispor maçından sonra Babaeskispor kulüp yöneticilerine ve emniyet mensuplarına teşekkür etti.

Volkan Can yaptığı açıklamalarda, " Babaeskispor kulübü başkanına ve yönetimine bize gösterdikleri ilgiden dolayı Kırklarelispor yönetimi adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bizi çiçeklerle karşıladılar. Tek sıkıntımız taraftarımızın ıslanmasıydı fakat Babaeskispor yönetiminin de yapabileceği bir şey yoktu. Murat Ömür Kavak’a yeni görevinde başarılar dileklerimi sunuyorum. Hepimizin şehri aynı. Birlik beraberliğimizi bozmayarak el ele bir şeyler yapalım. Umarım bu dostluk davranışlarımız örnek teşkil eder" dedi.

Can, Eski Babaeskispor Başkanı Mustafa Yamak’a, Basın sözcüsü Metin Karakuş’a ve Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Şahsına edilen küfür konusuna da değinen Can şunları kaydetti. "Babaeskispor taraftarları kardeşimizdir. Kardeşler arasında olur böyle şeyler, beni sevdiklerinden dolayı bunları söylediklerini zannediyorum. Bana yapılan besteleri, bir sevgi gösterisi olarak nitelendiriyorum"

Son olarak emniyet personelini de unutmayan Can sözlerini şu cümlelerle noktaladı. "Başta Ali komiserimiz olmak üzere tüm çevik kuvvet ve diğer emniyet mensubu kardeşlerimize can güvenliğimizi sağladıkları için teşekkürü bir borç biliyorum."

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here