Volkan Can’dan önemli açıklamalar

65
“Futbolcuların kulübümüzden 1 kuruş alacağı yok”
* Yeşil-Beyazlı ekibin başarılı Başkanı Volkan Can; “Pazartesi günü bir toplantı yaparak bu formanın hakkını vermeyen futbolcularla yollarımızı ayıracağız toplantıdan sonra. Ya bu formanın değerini bilecekler ya da hepsi kendilerine takım bulacaklar. Bu kadar zor şarlarda tüm futbolcuların tüm alacakları ödenmişken bizi kimseni üzmeye hakkı yoktur. Kırklarelispor’a gönül veren taraftarları üzmeye kimsenin hakkı yoktur” dedi. 
“Futbolcuların kulübümüzden 1 kuruş alacağı yok”
* Yeşil-Beyazlı ekibin başarılı Başkanı Volkan Can; “Pazartesi günü bir toplantı yaparak bu formanın hakkını vermeyen futbolcularla yollarımızı ayıracağız toplantıdan sonra. Ya bu formanın değerini bilecekler ya da hepsi kendilerine takım bulacaklar. Bu kadar zor şarlarda tüm futbolcuların tüm alacakları ödenmişken bizi kimseni üzmeye hakkı yoktur. Kırklarelispor’a gönül veren taraftarları üzmeye kimsenin hakkı yoktur” dedi. 
HABER MERKEZİ 
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, gazetemize yaptığı özel açıklamalarında Yeşil-Beyazlı ekibin mali konu açısından en iyi sezonlardan birini yaşadığını söyledi. Mali konuda sıkıntı çekmediklerini ancak sportif anlamda en kötü ilk yarısını yaşadıklarını söyleyen Can, tüm futbolcuların maç başı ücretlerinin ödendiğini belirterek şunları kaydetti;
“Kırklarelispor Mali açıdan en iyi sezonunu geçirirken sportif açıdan ilk devreyi en kötü geçirdiği sezonu yaşıyor. Şuna kadar Kırklarelispor’da oynan tüm futbolcuların maç başı ve peşinatları öndendi futbolcuların kulübümüzden 1 kuruş alacağı bulunmamakta. Üstelik bazı futbolcu kardeşlerimizin 5-6 tanesinin ilk 11’de oynayanların maç başı kulübümüze borcu var tamamlayamadıklarından dolayı. Biz bu kadar zor şarlarda bu kulübü mali konuda iyi duruma getirirken futbolcu kardeşlerimize biraz rahatlık her halde fazla geldi. Onun için bunun acil önlem planını yapacağımız toplantıda hocamıza hemen alacağız.” 
* “Bu formanın hakkını vermeyen futbolcularla yollarımızı ayıracağız”
Can, konuşmasını devamında yaptığı açıklamasında Kırklarelispor’un buraları hak etmediğini söyledi. Pazartesi günü bir toplantı yapacaklarını söyleyen Can, kamp başlamadan önce bazı oyuncularla yollarını ayıracaklarını belirterek şunları kaydetti;
“Biz buraya tırnaklarımızla kazıyarak geldik. Kırklarelispor buraları hak etmiyor. Trakya’da futbolun olmadığı yerde Kırklarelispor’un 2. Ligte olması bizim açımızdan büyük bir şans. Haftaya Perşembe günü kampa gideceğiz. Pazartesi günü bir toplantı yaparak bu formanın hakkını vermeyen futbolcularla yollarımızı ayıracağız toplantıdan sonra. Ya bu formanın değerini bilecekler yada hepsi kendilerine takım bulacaklar. Bu kadar zor şarlarda tüm futbolcuların tüm alacakları ödenmişken bizi kimseni üzmeye hakkı yoktur. Kırklarelispor’a gönül veren taraftarları üzmeye kimsenin hakkı yoktur.”
* “Düşersek bir daha çıkamayız” 
Takımın düşmesi durumunda bir daha üst lige çıkmasını zor olduğunu söyleyen Can; “Şunda topladığımız 16 puanla düşme hattının 1 puan üstündeyiz. Allah korusun bu takım düşerse bir daha çıkma şansı diye bir şey yoktur. Bu kadar desteksiz bir takımın. Onun için biz var gücümüzle bu sene ilk önce Lig’te kalmayı, daha sonra stadımız biterse eğer 3 yıldır devam eden çalışmalar, seneye hedefleri yüksek bir takım kurmak istiyoruz” dedi. 
* “2 senedir her maç bizim için deplasman”
Konuşmasın devamında 2 senedir her maçı deplasmanda oynar gibi çıktılarını söyleyen Can; “Ağustos Ayı’nda stadımız bitecekti ancak çalışmalar daha devam ediyor. Lüleburgaz bize her türlü deplasman. Bu takım 2 sezondur dışarıda deplasmanda oynuyor. Bazı kesim değebilir ne fark olabilir diye ama örnekleri çok var. Kaç sezondur kendi seyircisi önünde oynamayan bir takım her zaman gücü arkasında hissedemez. Şuan ki hedefimiz birlik beraberlik içerisinde olup bu sezonu en iyi şekilde kurtarmaktır. Kimse merak etmesin bu takım düşmeyecek” dedi. 
* “Aramızdaki İrlandalılara selam olsun” 
Kulübe katkısı olmayan bazı kesimlerin kaos ortamı yarattığını söyleyen Can; “Aramızdaki İrlandalılara selam olsun buradan boşu boşuna kaos yaratmasınlar. İlk önce bu takıma bir şey versinler ondan sonra konuşsunlar. Hem takıma bir şey vermeyip hemde boş muhabbet yapanlar şu aralar destek versinler kulübe” dedi. 
* “Kadromuza yeni isimler katacağız”
Sezon başında yaptığı flaş transferlere rağmen istediği sonuçları sahaya yansıtamayan Kırklarelispor’da ara transfer dönemi hareketli geçecek gibi gözüküyor. 
Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, açıklamasının devamında ara transfer döneminde 4-5 ismi kadrolarına katacaklarını söyledi. Yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı flaş isimlerle lige başlayan, ancak lig’te istediği sonuçları bir türlü alamayan Kırklarelispor’da ara transfer dönemi bir hayli hareketli geçecek. Konu hakkında gazetemize açıklama yapan Kulüp Başkanı Volkan Can, yapacakları transferlerle kadrolarını güçlendirecekleri söyledi. Can, ayrıca ilk yarıda istedikleri verimi alamadıkları bazı ismimler ile yollarını ayıracaklarını söyledi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here